آتنا 10x فرومون نقد و بررسی

[ad_1]

آتنا 10x فرمون یکی دیگر از فرمون های حاوی محصول است که در دسترس در بازار امروز است. این محصول ادعا می کند که محصول را بهبود می بخشد زنان جاذبه رمانتیک برای مردان و سبب جنسی خود تجدید نظر شود. اما سازنده این محصول ادعا می کند نیست که این محصول یک داروی مقوی غرایز جنسی. این کمک می کند تا مردان در جذب زنان آنها را بسیار غیر قابل مقاومت. آتنا 10x فرمون می توانید تمام از این طریق قوی فرومون آنها گنجانیده شده در محصول خود را.

این فرمون محصول در نظر گرفته شده است به تواند حاوی هر گونه الکل بر اساس افترشیو. این می تواند انجام شود از طریق مخلوط کردن 2 تا 3 اونس الکل مبتنی بر اصلاح همراه با یک ویال از آتنا 10x فرمون. همراه با این محصول یک قیف به کمک شما خالی همه محتویات داخل ویال. تولید کننده نشان می دهد که شما با استفاده از این محصول حداقل هر روز دیگر.

کاربران از این محصول انتظار می رود به افزایش تجربه در جاذبه از مخالف sexدوستان و دیگر افرادی که کاربر می خواهد متوجه شود. این محصول در نظر گرفته شده است برای حل اختلالات جنسی در مردان است.

یک چیز خوب در مورد آتنا 10x فرمون است که شما می توانید در عمق توضیح توسط دکتر کاتلر در محصول وب سایت رسمی. آن نیز بی بو و بی ضرر است به مصرف کننده. آن را مناسب برای استفاده از آن قرار داده شده است در یک بطری است که ساده به استفاده از. کاربر همچنین نیاز به درخواست چند قطره به گردن و مچ دست پس از محصول نفت بر اساس.

این محصول همچنین می آید با معایب و یکی از که است این واقعیت است که آتنا 10x فرمون کار می کند بسته به شیمی بدن کاربر است. بنابراین آن را نمی خواهد کار با هر مرد. نتایج همچنین ممکن است متفاوت از کاربران گزارش داده اند که آنها را تجربه کرده اند نتایج پس از چند روز برخی از ادعا تا 6 هفته. علاوه بر این مردانی که دارای حساسیت فوق العاده برای محصولات مبتنی بر الکل نیست مجاز به استفاده از این محصول است. آن را نیز ادعا می کند که آن را حاوی فرومون های انسانی اما تولید کننده نیست و دولت هر گونه اطلاعات دیگر در مورد فرمول در داخل محصول است.

در کل این محصول قصد خوب است اما صحت و بهره وری از این محصول همچنان سوال برانگیز است. به علاوه این محصول بسیار گران در مقایسه با دیگر محصولات مشابه. از این رو پیشنهاد شده است که مردان باید سعی کنید و خرید سایر محصولات فرمون در بازار هستند که معتبر و موثر و مقرون به صرفه است.

[ad_2]