آزادکار تیم ملی: با چرخه انتخابی حق به حقدار می‌رسد

[ad_1]

«علیرضا سرلک» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: چرخه انتخابی تیم‌های ملی، موقعیتی بسیار خوب پیش‌روی کشتی‌گیران و مدعیان جوان قرار می‌دهد و امید و انگیزه بیشتری برای ادامه کار خواهند داشت. آنان می‌توانند با مدعیان این عرصه سرشاخ شوند و برای حضور در المپیک همه شانس خوبی پیدا می‌کنند.

نفر اول جام تختی در سال ۹۸، افزود: بنظرم برگزاری مسابقات انتخابی چرخه انتخابی همواره به نفع کشتی بوده و تاکنون هم زیر نظر کادر فنی برنامه‌ها بوسیله مربیان تیم ملی به ما اعلام می‌شد و بدون برگزاری چرخه انتخابی حق کشتی گیران خورده می‌شد.

نفر هفتم پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ عنوان کرد: در چرخه انتخابی تیم‌های ملی کسی که مدعی  و مطمین از مدال‌آوری است می‌تواند به میدان پا بگذارد. برای ما خیلی خوب شده است و پیش از اینگونه نبود و به ضرر ما تمام می‌شد اما الان با انگیزه بالا و شانس بسیار جلو می‌رویم و هر کسی که بهتر باشد به مسابقات جهانی و آسیایی می‌رود.

دارنده مدال برنز پیکارهای جهانی زیر ۲۳ سال جهان درباره برنامه‌های خود در این روزهای کرونایی گفت: برنامه‌ها برای حضور در مسابقات لیگ برتر در مرداد ماه و شروع اردو در اواسط تیر ماه به ما داده شد. آمادگی جسمانی خوبی دارم  و باشگاه الان باز است و به صورت مرتب و منظم تمریناتم را ادامه می‌دهم.

[ad_2]

Source link