آلفا A314 فرمون نقد و بررسی – آنچه شما باید بدانید

[ad_1]

قدم زدن در یک خیابان و به دنبال یک زن و شوهر عجیب آیا شما اغلب تعجب می کنم که چگونه به طور متوسط به دنبال مرد موفق به دریافت همراه با یک دختر. خوب است که مرد ممکن است یک راز است که ما در حال رفتن به شما بگویم در مورد. این راز را می توانید تغییر دهید و زندگی خود را, سطح اعتماد به نفس خود و شما را به عنوان خواست به عنوان یک شکلات داغ در میان دختران است. راز فرومون.

فرومون ماده شیمیایی ترشح شده در بدن حیوانات بوی که تمایل به جذب مخالف sex از همان گونه. بیش از یک دوره از تکامل انسان, دانشکده فهیم بوی این فرومون ها را تبدیل به تسخیر در حالی که این فرومون ها به ادامه کار در سطح ناخودآگاه. این فرومون موجود در عرق بدن و تولید خود بالاترین است در طول سال. با سن فرمون تولید کاهش می یابد و استفاده از مواد مصنوعی مانند بوی عطر و دئودورانت و ادکلن ممکن است سرکوب فرومون. علم مدرن در حال حاضر به رسمیت شناخته شده اهمیت فرومون و دانشمندان شده اند قادر به جداسازی مواد تشکیل دهنده مسئول اقدامات فرومون و آنها را در دسترس برای استفاده عمومی است.

یکی از پرفروشترین محصولات فرمون آلفا است A314 برای مردان است. این فرمون عالی ارائه می دهد مزایای تقریبا نه مواد تشکیل دهنده فعال. با توجه به انواع بسیاری از مواد تشکیل دهنده آلفا A314 برای مردان نیز قادر به ايجاد انواع جلوه های. این انقلابی فرمون محصول مقدار کمی از Androstenone همراه با هشت نفر دیگر فرومون ها به حداکثر ممکن است در اثر یک دوز. آن را در 10 میلی لیتر بطری با 6667 میکروگرم از فرومون در آن است.

Androstenone مشتق شده از تستوسترون مرد sex هورمون. این باعث هاله ای از برتری و تسلط. زنان تمایل به نگاه کردن به یک مرد که او فکر می کند نسبت به او. Androstenone هنگامی که به تنهایی استفاده می شود تا زن و شوهر از اشکالاتی مانند استفاده می شود که در مقادیر حتی کمی بالاتر از تجویز شده می تواند باعث بوی بد و افزایش پرخاشگری است. این جایی است که مزایای استفاده از آلفا A314 برای مردان آمده است. آلفا A314 برای مردان باعث تمام اثرات مثبت تمام فرومون موجود در آن در حالی که نافی خود اثرات منفی.

بسیار آسان برای استفاده است, همه شما باید انجام دهید این است که به درخواست آلفا A314 برای مردان خود را هم امتیاز (یعنی نقاط در بدن منتشر می کنند که گرما مانند معابد خود را بازوی چاله گونه, یا داخلی مچ دست و یا پشت گوش.) این نقاط تمایل به حرارت بالا ترین سرعت برای انتقال فرمون سیگنال از پوشنده لباس به مردم در اطراف او. برای به دست آوردن حداکثر سود از آلفا A314 برای مردان فرمون شما باید مطمئن شوید که مقدار دوز و شکل درست و مناسب برای نیاز شما. اگر شما یک کاربر اولین بار از آلفا A314 برای مردان فرمون و سپس در نظر گرفتن شروع با 1-2 قطرات در حالی که بیرون رفتن و سپس شما می توانید افزایش این مقدار به 7 قطرات است.

به یک اندازه گیری دقیق از آنچه که یک قطره است با استفاده از دستورالعمل های داده شده در بطری.

شما می توانید با استفاده از فرومون نه فقط برای جذب و متوجه زن از رویاهای خود را, اما همچنین به تقاضای توجه و نگاه شود تا در خود نظیر دایره ،

[ad_2]