آموزش

[ad_1]

آماده سازی مادر مهارت است. آشنایی با پدر, مهارت. همه ما عشق را به نفع خود اما کسی که دوست دارد برای آموزش ؟ با تمام این تغییرات از آن را به نقل از من استفاده کرده اند در طول سال در بسیاری از مواقع و در بسیاری از راه های. من هنوز هم عمل می کنند و واقعا احساس می کنم که خود من مشاوره گوشت تازه من گاز گرفتن به عنوان اگر آن گوشت تازه کشته برای بقا است. در واقع من مثل یک گرگ هار chomping در واقعیت وقتی که می آید به چه تعداد. من نام این مقاله آموزشی به دلیل واقعیت است که عمدتا آماده سازی و واقعی عمل نسبت به آموزش است که نه بیش از حد نسبت به آموزش آن طول می کشد را واقعا برنده شدن اقدامات است.

من به یاد داشته باشید “راکی” فیلم (بله “راکی” با سیلوستر استالونه) هر یک از آنها از جمله “کیش” فیلم تا کنون. بسیاری از فیلم به عنوان شما می astutely متوجه نیست در مورد مبارزه با بسیاری از کسانی که فیلم در مورد تهیه, آموزش و درام در واقع بسیار کمی برنده هنگامی که شما واقعا و در واقع فکر می کنم در مورد آنها. به طوری که من به ارمغان می آورد به یک نقطه: واقعیت این است که برنده و موفق بستگی دارد بیشتر در آماده سازی خود را برای رسیدگی به آن است. فکر می کنم در مورد یک خواننده مانند سوزان بویل به عنوان یک مثال بهتر از “راکی” فیلم مثال: او بود که حداقل سی سال از آماده سازی آواز خواندن در حمام و در سالن های کوچک و آموزش و چند لحظه در یک نمایش بزرگ از برنده شدن است. که من نقطه, معجزه اتفاق می افتد به اعتقاد من در آنها و همه چیز اما آنها را در آماده سازی معتبر و کار در یک حس واقعی است که ماندگار و یا معجزه است فقط واقعی “فلش در تابه” شانس و بدون این که ماده به آن گذشته اگر معجزه با موفقیت اتفاق می افتد.

در واقع ما باید تکامل, رشد و آماده سازی برای ایجاد یک معجزه کار برای ما واقعا و به طور دائم. اصل شکست در زندگی است به بستگی دارد در شانس و معجزه از ابتدا بدون آماده سازی و یا درک درستی از آنچه که اتفاق می افتد. برای درک و فهم هر چیزی به طور کامل و بدون شک و تردید یا ترس ما باید قطار. به عنوان Yoda اصل گفت: در فیلم “جنگ ستارگان اپیزود پنجم: امپراتوری حملات برگشت”: وجود ندارد سعی کنید تنها انجام دهد. در حس من در مورد نوشتن که واقعیت است. کسی که بستگی به شانس و معجزه و بدون آماده سازی اساسا تلاش می کند حتی اگر آنها موفق شوند و نمی کند و فقط بستگی به شانس شکستن و یا یک “معجزه” دعا برای موفقیت و بدون آگاهی یا وجدان. آماده فرد همیشه, به خصوص زمانی که آنها واقعا موفق می شوند و اگر آنها موفق آن است که یک لغزش و سقوط, تنها به موفقیت بعد از طریق یک بهتر از آگاهی و وجدان از آنچه نیاز دارد و می خواهد انجام شود. بنابراین اساسا به واقعا برنده بدون شک و تکرار نتایج ما باید واقعا آموزش و تمایل و یا برنده شدن به معنی چیزی جز یک “فلش در تابه” مانند خوش شانس تنها سه نقطه در یک بازی بسکتبال از اواسط دادگاه است که به راحتی قابل تکرار به دلیل آن است که یک “زنگ معجزه”. در این مفهوم وجود ندارد سعی کنید فقط فراموش ، واقعیت این است که آموزش و واقعی ما اقدامات و نتایج در آن هستند قهرمانی بازی همیشه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *