آیا من می توانم در قرعه کشی برنده با قانون جاذبه?

[ad_1]

شما می توانید برنده قرعه کشی با قانون جاذبه? که چند دلار سوال درست است ؟

خبر خوب این است که آن را ممکن است به استفاده از قانون جاذبه برای رسیدن به هر دنیای واقعی تمایل — از جمله تلاش برای برنده شدن در یک قرعه کشی. آنقدر خبر خوب این است: وجود عوامل درگیر است که می تواند تداخل با موفقیت خود را.

برای یک چیز, اگر هزاران نفر از مردم تمایل همان شی (در این مورد قرعه کشی) پس از آن که می گویند چه عواملی تعیین می کند که چه کسی برنده است ؟ مثلا آیا کسی که می خواهد آن را بیشتر برنده جایزه? یا آن کسی که به دنبال پیروزی آن بیشتر به وضوح ؟ آیا سرنوشت نقش بازی? آنچه در مورد predestination?

اعتقادات شخصی و نگرش است که همچنین می توانید بلوک یک قرعه کشی برنده شوید. برای مثال اگر شما فکر می کنم که “برنده” محتمل است و یا اگر شما پیدا کردن قمار از نظر اخلاقی مشکوک خود را ذهن ناخودآگاه ممکن است توقف شما را از موفقیت.

جلوه ای است که اغلب پیچیده است. هر کسی که می گوید متفاوت است فروش چیزی. خط پایین این است که اگر چه ممکن است برای برنده شدن در این قرعه کشی با استفاده از قانون جاذبه هیچ تضمینی وجود ندارد. شاید خطر خود را سخت به دست آورده پول در بلیط بخت آزمایی امر می تواند عاقلانه برای شما.

وجود دارد است یک پوشش نقره ای!

بسیاری از مردم با استفاده از قانون جاذبه برای کمک به آنها را به فاش کردن پول بیشتر. در اینجا یک مثال است. آنجلا یک دانش آموز از معدن مورد نیاز 4000 $به پرداخت کردن بدهی های خود را. پس از قرار دادن روش من به عمل او به طور غیر منتظره دریافت یک بررسی در پست الکترونیکی برای $4,444 ظرف شش هفته!

ضمنا آنجلا نشده بود خرید هر بلیط بخت آزمایی. در واقع او نمی باید هر گونه ایده چگونه این پول ممکن است به او آمده است. او گفت که او فقط نگه داشته تجسم مقدار پول مورد نیاز او و تصور پرداخت کردن بدهی های خود را.

در اینجا به نظر من: شما نمی نیاز به محدود کردن راه پول ممکن است به شما آمده است. ناخودآگاه خود را — این بخشی از شما است که باعث می شود جاذبه واقعا کار — مانند یک غول قدرتمند با گسترده اغلب ناشناختنی منابع است. اجازه جن در درون شما تصمیم می گیرید که در آن پول را از!

هنگامی که با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن پول وجود دارد چند ایده که ممکن است مفید باشد:

  • از بین بردن باورهای محدود کننده در مورد پول و ثروت
  • تشخیص دهند که دیگران استفاده کرده اند و روش های جذب برای جذب ثروت
  • تامل مقدار شما می خواهید و آنچه شما از آن استفاده کنید برای
  • تصور کنید که شادی شما احساس می کنید زمانی که آن را آشکار
  • مشخص نیست چگونه این پول را تحقق

وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن آن سخت تر است به فاش کردن پول نسبت به آشکار چیزهای دیگر. فقط تجدید نظر کند که آیا شما باید خود را قرار داده و تلاش و امید به برنده شدن در قرعه کشی. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای به دست آوردن ثروت با قانون جاذبه است. و چرا خودتان را محدود به هر حال ؟

[ad_2]