اجرای طرح امنیت اجتماعی در مناطق خوش آب و هوای مهدیشهر

[ad_1]

سرهنگ سیدعلی میراحمدی روز یکشنبه در نشست کمیسیون عملیات فرماندهی انتظامی مهدیشهر به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با توجه به خوش آب‌وهوا بودن مهدیشهر و حساسیت‌های آن اشاره و بیان داشت: مناطق بکر این شهرستان به خصوص منطقه اپرت که به‌عنوان یک منطقه گردشگری در سطح کشور شناخته می شود باید به‌طور ویژه دیده شود.

وی با بیان اینکه برخورد پلیس با مظاهر علنی فساد و هنجارشکنان هرگز تعطیل‌بردار نیست تاکید کرد: این مسئله علاوه بر این‌که ماموریت قانونی پلیس به شمار می‌رود، از مطالبات بحق مردم متدین و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان نیز قلمداد می شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به ییلاقی و خوش آب‌وهوا بودن بخش عمده‌ای از مناطق شهرستان مهدیشهر تاکید کرد: برخورد پلیس با مفاسد اجتماعی و هنجارشکنان تعطیل‌بردار نیست.

وی به سهم و نقش مردم در تولید، حفظ و ارتقاء امنیت اشاره و خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت‌های مردمی در این مقوله بهره برد چرا که تجربه نشان داده هر چه مردم پای کار باشند، ماموریت های پلیس نیز با توفیقات بیشتری همراه است.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان این‌که امروز پلیس باید در خدمت مردم باشد تصریح کرد: خدمت به مردم می‌بایست در اولویت همه کارها قرار بگیرد و هیچ‌گونه کاستی و غفلت نیز در این موضوع قابل قبول نیست.

کمیسیون عملیات فرماندهی انتظامی مهدیشهر با هدف بررسی وضعیت امنیت در این شهرستان و اقدامات پلیس  برگزار شد و در این نشست بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای خدمت‌رسانی به شهروندان تاکید شد.

[ad_2]

Source link