اخلاق را در اثر قانون جاذبه – با استفاده از خود را بالاتر نیت مثبت

[ad_1]

مطالعه ذن بودیسم است که اغلب تدریس از طریق داستان ها و استعاره به عنوان یک راه برای توسعه یک درک عمیق تر از اصول اساسی و ایده های. یکی از این داستان می گوید از یک بحث بین معلم و دانش آموزان:

ذن معلم پس از ارائه یک مشکل اخلاقی به دانش آموزان “اگر یک مرد حلق آویز از شاخه های تنها دندان های خود را و یک زن جوان می آید همراه درخواست جهت و چه مرد انجام محترم چیزی از باز کردن دهان خود را برای پاسخ به او و در نهایت سقوط به مرگ او … و یا او نشان می دهد این زن بزرگ بی احترامی با نادیده گرفتن خود را به منظور صرفه جویی در زندگی خود را?” پس از چند پاسخ اشتباه یک شاگرد جوان گفت: “مرد باید هر آنچه در طبیعت از آن مرد است.”

این داستان نشان می دهد که یک جزء کلیدی از آسان و بی دردسر قصد تظاهر — استفاده از اعتقادات شخصی و ارزش ها. راه شما را در درک خود و جهان اطراف شما است قدرتمند و نفوذ بیش از چگونه موثر شما در استفاده از قانون جاذبه است.

اگر چه یک بخشنامه نخست از ذهن ناخودآگاه است به اقدامات که اجازه می دهد تا شما را به یک “بسیار اخلاقی فرد” این مهم است که به یاد داشته باشید که تعریف اخلاق ذهنی است. یک جنایتکار را درک برخی اقدامات و رفتارهای اخلاقی به عنوان قابل قبول, اما, شما ممکن است اختلاف نظر دارند. کلیدی در اینجا این است که به درک که هر فرد مجاز است خود را برداشت در سطح “حق” و “اشتباه است.”

حتی اگر یک فرد اقدام در راه شما به نظر غیر اخلاقی یا غیر اخلاقی هنوز هم انجام نتیجه مورد نظر که شما می توانید با انتخاب یک رفتار متفاوت, قانون جاذبه (LoA) هنوز هم اعمال می شود به هر دو شما. دلیل کالاها اعمال می شود در هر دو مورد دروغ در “بالاتر مثبت قصد” است که راهنماهای هدف هر فرد ،

پشت هر رفتار شما همیشه در زندگی ذهن ناخودآگاه را درک بالاتر مثبت قصد. که بالاترین مثبت قصد هدف قرار می دهد که جهت LoA اما هر فردی را باید انتخاب که بهترین کار را در مدل خود را از جهان است. در این راه دو نفر اقدام مستقیم اخلاقی در تضاد با یک دیگر هنوز هم می تواند همان بالاترین هدف مثبت است. در مقایسه دو نفر در تلاش برای به انجام رساندن همان رفتار ممکن است پیدا کردن یک فرد نتواند در حالی که دیگر فرد موفق است. در این مورد, لوا هنوز در حال کارگردان بالاترین هدف مثبت — برای کسی که موفق شد نتیجه این بود که خطی با بالاترین مثبت قصد. برای کسی که نتواند آن را بیشتر احتمال دارد که راه آنها ساختار خود را بالاترین هدف مثبت بود بهترین خدمت دستیابی به فعلی خود را هدف.

یک مثال از این است که پایه غریزی نیاز به ایمنی و بقا است. در مورد مواد مخدر کاربر است که “پایین آمدن” یک بالا خود و یا ذهن و بدن خود را تجربه قابل توجهی اشکال از درد و غم و اندوه. این تجربه خواهد شد درایو فرد برای انجام هر کاری لازم است برای “زنده ماندن”. از آنجایی که آنها احساس آنها به معنای واقعی کلمه در حال مرگ انعطاف پذیری انتخاب می شود باز که بدان معنی است که اخلاق خود را به نوبه خود به چیزی معادل آن به چیزی بیش از دستورالعمل پیشنهادی برای تصمیم گیری. که در آن یک فرد ممکن است فکر می کنم از سرقت مسلحانه به عنوان یک ایده خوب برای گرفتن بیشتر از داروهای دیگر فرد ممکن است حضور در یک اتاق اورژانس بیمارستان امید پیدا کردن کمک.

هر دو نفر در این مثال در حال ساخت یک انتخاب هر یک از آنها بر این باورند منجر به بقا; اما از آنجا که ما در حال تجربه همان سطح از رنج می برند, کسانی که از ما در خارج از تجربه لوکس از قضاوت انتخاب خود به عنوان درست یا غلط است. جهان دارای چنین حس خوب یا بد و به این ترتیب با توجه به این کالاها مهم ترین نکته این است که چگونه هر فرد فرم خود را بالاترین هدف مثبت است. اگر هر دو نفر به سادگی به دنبال “جلوگیری از درد” و سپس آن را فقط به عنوان به احتمال زیاد این فرد به ارتکاب سرقت مسلحانه ممکن است در نهایت دستگیر که جهان می داند که در نهایت منجر به حکم زندان که در آن او می تواند دریافت مناسب سم زدایی درمان و پس از آن “پایان خود درد است.”

بنابراین با در نظر گرفتن زمان به وضوح تعیین بالاتر قصد مثبت است چیزی است که شما می خواهید شما باز خواهد شد آگاهی خود را به انتخاب بالقوه ممکن است شما در ابتدا درک شده است. همچنین, شما ممکن است دریابید که خود را بالاتر قصد ممکن است نیاز به برخی از جزئی افزایش سرعت در سفارش به بیشتر های درون خطی با نتیجه مورد نظر شما. در هر صورت استفاده از اصول کالاها به خود را بالاتر نیت مثبت به جای به سادگی با تمرکز بر تجلی خواسته های مادی خود را به طور قابل توجهی افزایش مدرک خود را از موفقیت است. برای مثال به جای اینکه به دنبال پول بیشتر به منظور احساس اعتماد به نفس بیشتری در زندگی آن بهتر خواهد بود به آشکار بیشتر حس اعتماد به نفس در زندگی شما داشته باشد. پایان نتایج با استفاده از بلندگو در راه است که بیشتر احتمال دارد به شما کمک کند ببینید انتخاب خواهد شد که در نهایت اجازه می دهد تا شما را به پول بیشتر.

در پایان, پذیرش است که خود را از افکار درونی و خواسته است که انگیزه احساسات منفی مانند نفرت و خشم را در واقع باید بالاتر نیت اجازه خواهد داد که شما برای پیدا کردن صلح. فکر کردن در مورد سرقت و صدمه زدن به مردم آشامیدنی خود را از مشکلات دور و غیره. همه باید بالاتر قصد مثبت — کشف کردن آنچه که بالاتر قصد است و شما می توانید تبدیل به آگاه از گزینه های بهتر برای آشکار آن است.

[ad_2]