از احتمال برگزاری المپیک بدون تماشاگر تا فروخته نشدن آزمون

[ad_1]

واکنش‌ها به آقای گلی سردار آزمون در لیگ برتر فوتبال روسیه و احتمال برگزاری بازی‌های المپیک توکیو بدون حضور تماشاگر، مهم‌ترین خبرهای ورزشی پنجشنبه دوم مرداد بود.

سرمربی زنیت: سردار آزمون باعث افتخار است

سرگئی سماک سرمربی تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ از عنوان آقای گلی سردار آزمون در لیگ برتر روسیه خوشحال است و عملکرد او را باعث افتخار می‌داند.

چهار عضو تیم والیبال سایپایی کرونایی شدند

در سومین مرحله از آزمایش کرونا در تیم والیبال سایپا، مشخص شد که چهار عضو این تیم به کرونا مبتلا شده‌اند. در مراحل اول و دوم آزمایش هم به ترتیب یک و چهار نفر دیگر از اعضای این تیم کرونایی شده بودند.

رییس فدراسیون ژیمناستیک: قدردان حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم

زهرا اینچه‌درگاهی رییس فدراسیون ژیمناستیک در واکنش به سخنان سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، از حمایت این نهاد و وزارت ورزش تشکر کرد.

رییس زنیت: با مشتریان آزمون مذاکره نمی‌کنیم

الکساندر مدودف رییس باشگاه زنیت سنت‌پترزبورگ که از کسب عنوان آقای گلی سردار آزمون در لیگ برتر روسیه بسیار شادمان است، حاضر نیست با تیم‌های مشتری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مذاکره کند زیرا معتقد است قیمت او در بازار رو به افزایش است.

احتمال برگزاری المپیک بدون تماشاگر بررسی می‌شود

توماس باخ رییس کمیته بین‌المللی المپیک گفت که این نهاد مشغول بررسی گزینه‌های مختلف برای برگزاری بازی‌های المپیک است؛ از جمله برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگر.

گروسی: امیدوارم رکوردم هرچه زودتر شکسته شود

محسن گروسی آخرین بازیکنی بود که با پوشیدن پیراهن یک تیم ایرانی، در فینال جام باشگاه‌های آسیا گلزنی کرد. پس از گذشت سال‌ها از به ثمر رسیدن آن گل، بازیکن پیشین استقلال، پاس و تیم ملی فوتبال ایران از خاطرات خود با ایرنا گفت و گو کرده است.

دیدار با سیتی تاثیری در سرنوشت «زیدان» ندارد

باشگاه رئال مادرید با زین‌الدین زیدان به توافق رسیده تا این مربی فرانسوی، یک فصل دیگر هم روی نیمکت کهکشانی‌ها بنشیند. حتی در صورت شکست رئال مقابل منچسترسیتی هم تغییری در این توافق ایجاد نخواهد شد.

[ad_2]

Source link