از مسافرکشی در نازی‌آباد تا خط آتش پرسپولیس

[ad_1]

علی‌پور روز دوشنبه در گفت و گویی که باشگاه منتشر کرد، افزود: در حال حاضر ۹ دیدار تا پایان لیگ باقی مانده و من همه تمرکزم را روی بازی‌ها و تمرینات گذاشتم تا دچار افت نشوم. امیدوارم با عادی شدن شرایط بتوانیم با پوکر کردن در قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم. ۶ فصل است که در پرسپولیس حضور دارم و بالا و پایین‌های زیادی را تجربه کردم. الان هم مهم این است که با قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم و بعد از آن به آینده فکر خواهم کرد. تا وقتی هواداران پرسپولیس من را بخواهند در این تیم خواهم ماند چون عاشق پرسپولیس هستم و هر چه دارم از این تیم است.  

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه آیا باز هم باید شاهد گلزنی‌های او در شهرآورد باشیم یا نه، اظهار داشت: شاید در جام حذفی با استقلال روبرو شویم و دیدار در آن رقابت، حساسیت بیشتری خواهد داشت و امیدوارم با گلزنی بتوانم دل هواداران را شاد کنم و در نهایت سربلند باشیم.

وی همچنین درباره توهین‌هایی که روز گذشته به «علی کریمی»، اسطوره پرسپولیس صورت گرفت افزود: کم و بیش در جریان اتفاقاتی که رخ داده قرار گرفتم؛  کریمی فردی است که نه فقط در ایران بلکه در دنیا هم او را می‌شناسند. او افتخار ایران است و بارها در پرسپولیس، تیم ملی و بایرن مونیخ افتخار آفرینی کرده است. او بزرگتر از این حرف‌ها است که بخواهد خود را درگیر این مسایل کند.

مهاجم شمالی پرسپولیس در خصوص بزرگترین حسرت زندگی فوتبالی‌اش و اینکه بهترین گل خود را به چه تیمی زده تصریح کرد: بدون شک نبردن با کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا بزرگترین حسرت من است. اگر این تیم را در ژاپن شکست می‌دادیم به طور قطع می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم. درباره گل‌هایی که زدم هم باید بگویم الان خیلی حضور ذهن ندارم اما فکر می‌کنم گلم به السد که باعث شد این تیم را در دوحه ببریم بهترین گل من بود چرا که با مساوی در تهران به فینال آسیا رفتیم.

وی در خصوص اینکه سرسخت‌ترین مدافعی که مقابلش بازی کرده ادامه داد: در بازی با نفت تهران مقابل «سید جلال حسینی» بازی کردم و بدون اغراق می‌گویم که سرسخت‌ترین مدافعی که مقابلش بازی کردم سید جلال بوده است. او واقعا مدافع توانمندی است.

این بازیکن گلزن در پاسخ به این سوال که اگر فوتبالیست نمی‌شدی چه شغلی را انتخاب می‌کردی افزود: شاید اگر فوتبالیست نمی‌شدم به سراغ ورزش کشتی می‌رفتم. اما اگر کلا در ورزش نبودم شاید راننده تاکسی می‌شدم. زمانی که در راه‌آهن بودم از ساعت ۶ عصر تا ۱۱ شب با پرشیایی که داشتم در خط نازی‌آباد به نواب مسافرکشی می‌کردم. آن روزها برای من خیلی روزهای جذابی بود و همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه سرنوشت لیگ برتر پس از گذر از دوران کرونا چه می‌شود، گفت: قبل از هر چیز امیدوارم که سلامتی خیلی زود به کشور ما برگردد. برخی‌ها اظهار نظر می‌کنند که باید رقابت ۵ جانبه بگذارند تا تیم قهرمان مشخص شود. واقعا این حرف‌ها خنده‌دار است. این همه زحمت کشیدیم و از رقبا فاصله امتیازی خوبی داریم، پس چرا باید با بازی‌های ۵ جانبه قهرمان مشخص شود؟ این حرف به طور کامل اشتباه است و فقط باید به آن خندید.

وی در خصوص آخرین وضعیت خودش در روزهای کرونایی اظهار داشت: من هم مثل خیلی از مردم در خانه هستم و سعی می‌کنم با وسایل ورزشی که در خانه دارم تمریناتم را انجام دهم. امیدوارم هر چه زودتر زندگی همه مردم به روال عادی برگردد و دوباره بتوانیم بازی‌های خودمان را در زمین انجام دهیم.

[ad_2]

Source link