استاندار اصفهان: ولایت فقیه سبب تبدیل ارتش ایران به ارتش الهی شد

[ad_1]

عباس رضایی روز جمعه در رژه خدمت در مرکز آموزش‌های شهید صیاد شیرازی اصفهان، با تبریک روز ارتش افزود: ۲۹ فروردین به دستور امام راحل(ره) “روز ارتش” نامگذاری شده است تا تفکر الهی این نیرو را با مردمی ولایتمدار همراه کند.
وی ادامه داد: تیزبینی امام و پس از ایشان ذکاوت فرمانده مقام معظم کل موجب شد پیوند ناگسستنی ارتش و مردم استمرار یابد و شاهد همراهی ارزشمند ارتشیان غیور در کنار سپاهیان ولایتمدار و نیروی انتظامی قدرتمند همگام با یکدیگر در عرصه‌های مختلف باشیم.
استاندار اصفهان تاکید کرد: تفاوت ارتش الهی نظام جمهوری اسلامی با دیگر ارتش دنیا در مردم‌سالاری دینی و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه و رهبری است.
وی ادامه داد: ارتش با هدایت‌های امام( ره) و رهبر معظم انقلاب از همان روزهای ابتدایی انقلاب در حوادثی که معاندان علیه این نظام مردمی ترسیم کردند، همراه سپاه و نیروی انتظامی از مردم دفاع کرد.
استاندار اصفهان تاکید کرد: این اقتدار موجب شد که امروز ایران و نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان مستقل‌ترین کشور  و نظام جهان شناخته شود.
وی خاطرنشان کرد: ارتش در سال‌های ابتدایی انقلاب در مقابله با غائله‌های مختلف از جمله غائله کردستان و  بعد از آن در دفاع مقدس تجربیات ارزشمندی کسب کرد که امروز از این تجربیات در کارزارهای  مختلف استفاده می‌کند.
رضایی اظهار داشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوادث مختلف از جمله سیل و زلزله و در ماه‌های اخیر در مقابل بیماری کرونا همدوش سایر نهادها در کنار مردم قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: روز ۲۹ فروردین روز تجلیل از دلاوری‌ها، رشادت‌ها و تلاش‌های مستمر ارتشیان قهرمان است که یک روز با تقدیم ۴۸ هزار شهید و ۲۰۰ هزار جانباز و آزاده در دفاع سخت و امروز در عرصه دفاع بیولوژیک حضور دارند.
استاندار اصفهان گفت: برگزاری رژه خدمت به جای رژه نظامی در شرایط شیوع کرونا، در واقع رژه دفاع از سلامت، نوعدوستی، آمادگی و ارتقای توان مقابله با جنگ بیولوژیک است.
رضایی خاطرنشان کرد: تنها کشوری که با تمام قوا در مقابل استکبار ایستادگی می‌کند، نظام الهی جمهوری اسلامی ایران است و از آنجا که ارتش‌های کفر و طاغوت به همه روش‌ها حتی از روشهای بیولوژیک برای ضربه‌زدن به نظام متوسل شوند، باید برای دفاع از آرمان‌های شهیدان به‌ویژه شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی و صیاد شیرازی، شیوه‌های دفاعی خود را ارتقا و توانمندی متناسب با نبردهای بیولوژیک داشته باشیم.
استاندار اصفهان گفت: رژه امروز ارتش، ارتقای عملیات مردم یاری، تقویت روحیه مردم بصیر استان و اثبات مجدد مردمی بودن ارتش  و توجه به ملاحظات زیست محیطی را  به نمایش گذاشت.
رژه خدمت با عنوان “مدافعین وطن، یاوران سلامت” امروز جمعه با حضور فرماندهان ارشد نیروهای نظامی و انتظامی استان در مرکز آموزش‌های شهید صیاد سیراب اصفهان برگزار شد. 

تاکنون بیش از ۷۶ هزار نفر در کشور بطور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و تعداد جان باختگان  به بیش از چهار هزار و ۷۰۰ نفر رسیده است.

این ویروس از کشور چین به دیگر کشورها سرایت کرده و ساختار اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جوامع جهانی را تحت‌الشعاع قرار داده است.

[ad_2]

Source link