اعتماد به نفس و قانون جاذبه

[ad_1]

فکر می کنم در مورد هر فرد فوق العاده موفق شما می دانید و من به شما تضمین می کنند که نفس خود را از طریق سقف. شاید در این مرحله شما ممکن است یک سالم تصویر خود و یا شما ممکن است فقط می خواهید برای بهبود در حال حاضر یک تصویر خوب از خود. در هر صورت این مقاله به شما نشان خواهد داد که چرا اعتماد به نفس مطلق است باید برای دستیابی به موفقیت و چگونه شما می توانید در مورد رسیدن به آن است.

من باید اشاره کنم که اگر چه برخی از اعتماد به نفس به مردم دیده می شود به عنوان “از خود راضی” یا “متکبر’ شما می توانید یک مثبت خود تصویر و توان دوست داشت! این مقاله به شما نشان خواهد داد که نه تنها چگونه به التماس کردن تا تصویر خود و اعتماد به نفس خود را, اما چگونه به تاثیر مثبت تمام کسانی که در اطراف شما. شما واقعا می توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد. این مقاله به شما نشان دهد چگونه.

وجود دارد دو مرحله به این فرایند است. اول من می خواهم شما را به تجسم خود را به عنوان در حال حاضر موفق بودن در هر منطقه از زندگی خود را. در حال حاضر با این تصویر در ذهن شروع بازیگری که راه در حال حاضر! عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر خوشحال و سالم و ثروتمند. یک ابزار خوب برای این مرحله در فرایند این است که شاید تقلید از ویژگی های کسی که شما را تحسین. شبیه سازی کسب و کار ذهن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر آنچه که برای شما کار می کند. در حال حاضر در مورد ‘اقدام به عنوان اگر’. فکر می کنم مانند آنها بحث مانند آنها و مانند آنها.

راز در اینجا این است که واقعا باور دارید که مهم ترین فرد در جهان است. به خودتان یادآوری کنید که شما در حال قدرتمند ترین, ترین دوست, ثروتمندترین, شادترین فرد در جهان است. و آن را باور! به یاد داشته باشید کلمه ‘شخصیت’ به معنی ‘ماسک’. پس از قرار دادن در هر ‘ماسک’ شما می خواهید! و اگر شما گرفتن ذهن خود شک فقط چگونه اعتماد به نفس ” هستید و به خودتان یادآوری کنید که اگر شما ‘عمل’ اعتماد به نفس شما و اعتماد به نفس!

در حال حاضر اگر شما این دور شانس هستند یک مقدار مسخره از موفقیت و اعتماد به نفس در راه است. شما احساس بزرگ و لذت بردن از پاداش است که به ناچار به دنبال قدرتمند و مثبت خود تصویر. اما شما ممکن است دریابید که برخی از مردم کمی منصرف و حتی تماس شما ‘خود راضی’, ‘متکبر” یا “stuck-up’. این است که در آن دو بخش می آید.

در حال حاضر که شما به اعتقاد شما مهم ترین شخص در جهان شروع به درمان دیگران همان راه است! علاقه مند در آنها و درمان آنها را به عنوان شما تمایل دیگران به شما درمان. این به طور کامل حذف هر گونه به اصطلاح خطرات ناشی از بالا اعتماد به نفس خود را و شما خواهد شد پاداش در راه من می تواند توصیف.

بنابراین آیا خودتان را به نفع و اعمال این دو فرایند. آنها واقعا در حال درمان فوری برای ضعیف تصویر و یک آهنربا را برای موفقیت مورد نظر شما.

به یاد داشته باشید persona به معنی نقاب. بنابراین خود را انتخاب کنید ‘ماسک’ دقت کنید.

رفتن به رفاه زندگی آنلاین [http://www.prosperitylivingonline.com]

[ad_2]