افتتاح نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار گیلان

به گزارش خبرنگار ایرنا، ارائه آموزش های کارآفرینی، تعامل و همکاری با سازمان ها و نهادهای حمایتی ایجاد اشتغال، همکاری با سرمایه گذاران، صندوق های ریسک پذیر و تامین کننده مالی در حمایت از استارت آپ ها از جمله اهداف و برنامه ها برای راه اندازی این مرکز است.

نخستین کارگاه صنایع غذایی و خدمات تغذیه نیز عصر امروز با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در رشت گشایش یافت،  این کارگاه با هدف سنجش و ارزشیابی صلاحیت حرفه ای فعالان در حوزه صنایع غذایی و خدمات تغذیه در رشته های رستوران داری، کافی شاپ و قنادی به بهره برداری رسید.

اولین آموزشگاه آزاد الکترونیکی “نوع ب” نیز امروز با هدف ارایه خدمات آموزش الکترونیک و آموزش مجازی به آموزشگاه های آزاد و سایر متقاضیان راه اندازی گردید.

روز گذشته در اولین روز سفر رئیس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور به گیلان جلسه شواری مهارت استان در استانداری برگزار شد ضمن اینکه نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سوارکاری شمال غرب کشور نیز با حضور علی اوسط هاشمی در پیربازار رشت افتتاح شد.

افتتاح نخستین مرکز آموزش مهارتی صنایع دریایی گیلان با همکاری بخش خصوصی، امضای تفاهمنامه با ریس سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی بندرانزلی و نشست با نمایندگان روسای مراکز، مربیان و آموزشگاه های آزاد گیلان نیز امروز “پنجشنبه” در  آخرین روز سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به این استان انجام گرفت.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *