افتتاح ۲۷ طرح مخابراتی منطقه البرز در هفته دولت

[ad_1]

مدیر کل مخابرات استان البرز در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت:  این  ۲۷ پروژه ارتباطی در سطح استان به مبلغ ۲۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال  احداث و راه اندازی شده است .

سید حمید همت زاده افزود : مخابرات منطقه البرز موفق به کسب رتبه اول در شاخص کیفی ارائه شبکه و نیز رتبه برتر شاخص ارائه خدمات در امور مشتریان در بین ۳۱ استان کشور شد .

وی خاطرنشان کرد: همچنین مخابرات منطقه البرز براساس آمار و بررسی های صورت گرفته در شاخص «ای دی اس ال »رتبه خوبی را داراست که این شاخص سه ویژگی مهارت در استفاده ازفناوری ، دسترسی به خدمات است.

همت زاده گفت : مخابرات منطقه البرز در سال  ۹۸ اقدام به دایری ۴۵هزار خط ثابت تلفن و۳۶هزارپورت «ای دی اس ال»  ، ۸۹۲ پورت«وی دی اس ال » و ۱۷۰۲  پورت « اف تی تی اچ » نمود و هدف گذاری ما برای سال ۹۹ افزایش ۳۸هزار خط ثابت ،۳۹هزار مشترک ای دی اس ال ، سه هزارمشترک وی دی اس ال  ونیزبیش از ۷هزار مشترک اف تی تی اچ می باشد که خوشبختانه تا کنون موفق به اجرای نزدیک به ۴۰درصد این اهداف شده ایم.  

وی اظهار داشت : در سال جاری در شورای برنامه ریزی کلانشهر های کشور، راه اندازی ونصب پنج میلیون  پورت مخابرات برای کلانشهر ها برنامه ریزی و ابلاغ شده که از این میزان ۵۰هزار پورت وی دی اس ال و هشتهزار پورت اف تی تی اچ  سهم   کلان شهر کرج بوده که بودجه لازم مصوب و طرح مذکور در حال اجرا است .

مدیر مخابرات  منطقه البرز اضافه کرد: دراجرای توسعه زیر ساخت های مخابرات این استان از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از۲۰کیلومتر کابل کشی فیبر نوری در مناطق شهری و روستایی انجام شده و طبق برنامه  ۵۰ کیلومتر دیگر نیز تا پایان سال جاری به این میزان اضافه خواهد شد.

[ad_2]

Source link