اقدامات بعد از میکرونیدلینگ مانند شستن صورت، قرمزی – دکتر رولر

درمارولر دی آر اس ، سوزن های مختلفی دارد. کانالهای ریزی که روی پوست در اثر سوزن ایجادشدهاند ظرف مدت یک ساعت بسته میشوند،میکرونیدلینگ تحت شرایط کلینیک انجام میشود بنابراین بروز عفونت پس از عمل بعید است. البته نباید فراموش کرد که یک متخصص حرفه ای با معاینه شما و گرفتن شرح حال می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع تزریق و چه روش هایی برای پر کردن صورت و بهبود جای اسکار برای مشکل شما مناسب است کمک کند. 2- پاکسازی پوست : قبل از انجام میکرونیدلینگ می بایست پوست را کاملا شستشو داده و از پاک کننده های خوب برای اینکار استفاده کرد .

حتما باید مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ انجام شود زیرا اگر این مراقبت ها انجام نشود ممکن است علاوه بر اینکه نتیجه ای حاصل نشود بلکه عوارضی نیز ممکن است ایجاد گردد. بعد از 48 ساعت اگر قصد بیرون رفتن داشتید حتما از کرم های ضدآفتاب بدون رنگ حاوی زینک استفاده نمائید. استفاده از این نوع سوزن قطعا درد بیشتری دارد و قرمزی و خشکی پوست با استفاده از این سوزن ممکن است چند روز طول بکشد.برای استفاده از سوزن 75/0 حتما باید از کرم بی حسی استفاده کنید.این سوزن ها را باید هر چهار یا 4 هفته فقط یکبار استفاده کنید.

در پایان کار نیز پزشک کرم محافظ زینک را روی سطح پوست قرار می دهد . آثار جانبی اندک: بر خلاف دیگر درمان­های مخرب با آثار جانبی دردناک مانند التهاب، سوزش، اختلاف افزایش رنگدانه، از بین رفتن رنگ پوست و حساسیت به نور خورشید، میکرونیدلینگ، آثار جانبی بسیار اندکی دارد. 1- تا 48 ساعت بعد از میکرونیدلینگ از نور خورشید دوری کنید.

2- تا 48 ساعت بعد از میکرونیدلینگ نباید از لوازم آرایشی استفاده کنید . 4- اگر اخیرا در جهت جوانسازی پوست خود از روش های درمانی دیگری استفاده کرده اید حتما باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید. افرادی که دارای زخم های جوش و آکنه هستند، منافذ پوستی بزرگی دارند و یا افرادی که دوست دارند پوست محکم تر و سفت تری داشته باشند میتونن از این روش استفاده کنند. 1- کسانی که زخم، بریدگی و یا خراشیدگیهای باز بر روی پوست خود دارند نمی توانند میکرونیدلینگ انجام دهند. 8- بعد از میکرونیدلینگ صورت از انجام فعالیت هایی که باعث تعریق پوست می شوند خودداری کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درمارولر مشهد لطفا از صفحه ما بخواهید.