امروز، آغاز مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

[ad_1]

سید سعید هاشمی نظری اظهار داشت: مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه آغاز می شود و تا ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۱ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش روز یکشنبه معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وی افزود: توزیع کارت این دوره از آزمون ساعت ۱۵ روز ۳۱ تیرماه آغاز می شود و این آزمون ساعت ۸ و  ۳۰ دقیق صبح روز پنجشنبه دوم مرداد ماه برگزار می شود. کارنامه آزمون ساعت ۱۵ روز ۱۲ مرداد ماه توزیع خواهد شد.

هاشمی نظری گفت: آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری و ۱۰۰  نمره         (بدون نمره منفی) است.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: امسال این آزمون در پنج نوبت برگزار خواهد شد و پنجاه و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت ۱۳ شهریور ماه برگزار خواهد شد. همچنین آزمون‌های بعدی به ترتیب در تاریخ ۱۰ مهر، ۲۰ آذر و ۱۶ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

آزمون‌های دوره‌های ۵۷ و ۵۸ زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود به همان ترتیب و با عنوان دوره‌های ۵۷ و ۵۸ در تاریخ‌های مذکور برگزار خواهد شد. افرادی که پیش‌تر در دوره‌های ۵۷ و یا ۵۸  ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند.

با توجه به افزوده شدن حوزه‌های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند در بازه‌های زمانی اعلام شده (هم زمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند و در غیر این صورت نیاز به اقدامی ندارند.

[ad_2]

Source link