انتخابات مجامع و شوراهای اجرایی هلال احمر استان مرکزی برگزار شد

[ad_1]

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از روند این دوره از انتخابات گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد برخواسته از متن مردم است و انتخابات در این جمع، نشان دهنده این است که ارکان جمعیت هلال احمر در سطح کشور، استان و شهرستان‌ها با انتخاب مردم است.

« علی‌اکبر کریمی» افزود: برگزاری این انتخابات سبب تقویت انسجام درونی هلال احمر و بهره‌گیری از ارتباط تنگاتنگ با بدنه اجتماعی مردم می‌شود و این اعتماد اجتماعی مهم‌ترین سرمایه هلال احمر است.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر در همه فعالیت‌های اجتماعی و امدادی در خدمت مردم است و فعالیت‌های ارزشمندی که این جمعیت دارد به طور قطع  مورد توجه مردم است و همواره مردم حامی، پشتیبان و مشوق فعالان هلال احمر هستند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امید است در راستای برگزاری این انتخابات یک شورای اجرایی قوی و تیم مدیریتی خوب در هلال احمر استان شکل گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز در حاشیه برگزاری این دوره از انتخابات به ایرنا گفت: ۱۰ شعبه اصلی و ۲ شعبه فرعی در این دوره از انتخابات آرای شرکت‌کنندگان را جمع‌آوری کردند.

« محمد محمدی» افزود: ۲شعبه فرعی مربوط به غرق‌آباد و فرمهین بود که آرای غرق‌آباد با ساوه و فرمهین با اراک جمع‌آوری شد.

وی بیان کرد: پنج هزار و ۱۲۳ نفر واجد شرایط رای دادن در این انتخابات بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: ۱۰۰ نفر در این دوره از انتخابات نامزد انتخاباتی شده بودند که از هر شعبه، چهار نفر برای شورای اجرایی و یک نفر برای بازرسی انتخاب می‌شود.

محمدی تصریح کرد:  از بین۵۰ منتخب این انتخابات نیز چهار نفر برای هیات مدیره و ۲ نفر برای بازرسی انتخاب می‌شوند.

وی تصریح کرد: بحث رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا در این دوره از انتخابات در استان مرکزی مورد توجه جدی قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: تمام شرکت کنندگان در این انتخابات، تب سنجی شدند و اقلام بهداشتی حفاظت فردی نیز بین این افراد توزیع شد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

[ad_2]

Source link