اهرمهای تراتل را شما در این جا میبینید

با اعمال فشار بر روی پدال گاز و ایجاد تغییر در مقاومت الکتریکی، مقدار ولتاژ ورودی به ECU دجار تغییر می شود و ای یو سی نیز با فرستادن سیگنال مناسب، مقدار باز و بسته بودن صفحه تراتل را مشخص می کند. موتورهاي مدرن بر روی روغنهایشان حساب ویژه ای باز می کنند به همین علت استفاده از روغن مناسب برا ی موتور بسیار مهم است. در صورت نیاز به فشار بالاتر باد تایرها برای مقاصدی خاص فراموش نکنید پس از آن باد تایر را به حالت عادی بر گردانید. در صورت کم بودن باد ، تایر بیش از حد انعطاف پذير مي شود و سطح آن به درستي بر روي سطح جاده قرار نمي گيرد و این موضوع باعث گرم شدن بیش از حد تایر و ساييدگي شديد مي شود. باد بیش از حد تایر باد باعث ساييدگي سريع وسط تاير مي شود فشار را بررسي و تنظيم كنيد.

تايرهاي جلو ممكن است به صورت ناهموار بدليل تنظيم نبودن چرخها ساييده شوند. هدف از اين دستورالعمل بدست آوردن بهترين بازدهي از خودرويتان مي باشد اين موضوع به شما كمك مي كند تشخیص دهید بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد كدام است و اطلاعاتي در مورد عملكرد خودرو و همچنین عيب يابي آن هنگامي كه خودروي شما با عيوب غير مترقبه اي روبرو مي شود در اختیار شما می گذارد . 1 سطح مایع خنك كننده با دماي موتور تغییر می کند هنگامي كه سرد است سطح خنك كننده بايد روي علامت ماكزیمم باشد هنگامي كه موتور داغ است سطح خنك كننده ممکن است کمی از علامت ماكزيمم بالاتربرود. اخطار: سعي نكنيد درب مخزن انبساط رادیاتور را هنگامي كه موتور داغ است در بياوريد از انجايي كه خطر سوختگي بسياربالاست. 2 اگر باز کردن درب مخزن انبساط رادیاتور لازم است تا زماني كه موتور سرد شود منتظر بمانيد. از ريختن آب خالص زماني كه مايع شستشو خيلي رقيق است و در طول هواي سرد يخ مي زند خودداری کنید. هميشه سطح را بين علامت بالا و پايين ميله نگه داريد اگر سطح خيلي پايين باشد صدمات بدي به موتور وارد مي شود.

افزودنيهاي مایع شیشه شوی نه تنهاشيشه را در هواي ناپاك تميز نگه مي دارد بلكه از يخ زدگي سيستم شستشو در هواي سرد جلوگيري مي كنند كه زماني است كه به آن خيلي نياز داريد. اگر اغلب مجبوريد به موتور خودرو روغن اضافه كنيد بايد بررسي كنيد آيا نشتي روغن وجود دارد يا نه؟ اگر خودروي شما در سيستم ترمز نشتي داشته باشد ، زماني شما متوجه خواهيد شد كه عملكرد سيستم ترمز مناسب نباشد بازديد دوره اي سطح روغن ترمز در اين مورد هشدار لازم را مي دهد. اگر سطح روغن موتور و يا مايع خنك كننده پايين باشد، هزينه تعمير موتور از رفع نشتي سيستم بسيار بالاتر خواهد بود. همچنین اگر موتور بيش از حد مورد نیاز روغن داشته باشد، ممكن است باعث نشتي و ریزش روغن شود. چند كاغذ تميزشب زير خودرو بگذاريد و صبح آنها را چك كنيد اگر نشتي وجود نداشت ممکن است موتور دچار روغن سوزي شده باشد. وقت بسیار کم است و دادرس باید بهترین تصمیم ممکن را بگیرد.

اولین نمونه که بسیار عمومی شد و بیش از همه مورد استفاده قرار گرفت آی سی ZN419 از کمپانی Ferranti بود . بهترین روش برای تشخیص اینگونه ساییدگیها استفاده از تماس سطح با سطح تایر می باشد. حال اگر خنک کاری هوای ورودی به داخل سیلندر موتور به خوبی صورت نگیرد، نتیجه عکس می گیریم؛ زیرا با افزایش فشار و سرعت دوران، دما افزایش می یابد. به همین منظور عرضه کننده انواع شیرآلات صنعتی در سراسر کشور با تمام توان و به صورت شبانه روزی در حال تلاش است تا با تولید انواع شیر های صنعتی ، نیاز صنایع مختلف مثل پالایشگاه ها، نیروگاه ها، صنایع دارویی و غذایی را به خوبی برطرف نماید و در این راه از چیزی دریغ نمی کند. لیفتراک های برقی رنج یک شرکت یونگ هاینریش قادر به بلند کردن بارازوزن 1تا 1.5 تن هستند که میتوانند حداکثر با سرعت 12.5 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.