ایجاد یک قدردانی لیست – چگونه به مهار قدرت فراوانی را به زندگی خود

[ad_1]

آیا می دانید که ایجاد یک قدردانی لیست یکی از مواد تشکیل دهنده کلیدی در استفاده از قانون جاذبه? این می تواند چیزهای قدرتمند! و آن را یکی از ساده ترین راه برای جذب بیشتر فراوانی به زندگی خود را در حال حاضر.

شما ممکن است از خود بپرسید – چه خواهد بود نقطه در ساخت یک لیست ؟ از همه مهمتر آیا این واقعا کار می کند ؟

خوب, برای شروع, آن را به شما نشان می دهد بلافاصله همه از چیزهای مختلف در این جهان زیبا است که شما می توانید ممنون در مورد, اگر شما انتخاب می کنید برای انجام این کار است.

قدردانی لیست کمک می کند تا به نگه می دارد شما متمرکز بر آنچه که شما می توانید خوشحال باشید و خدا را شکر در حال حاضر. این تغییرات خلق و خوی خود را از یکی از اضطراب و کمبود به یکی از امیدواری و هیجان و قناعت.

مهم ترین مزایای این ورزش این است که راه قدرتمند است که در آن می توانید از shift خود را “عذاب و دل تنگی” چشم انداز بلافاصله به یکی که در آن شما شروع به دیدن تمام فراوانی که در حال حاضر در زندگی خود را. این قطعا یک راه عالی برای بالا بردن روحیه خود را!

بله, من می توانم شنیدن برخی از شما در حال حاضر “اما زندگی من یک friggin’ ظروف سرباز یا مسافر! من اصلا به پول برای پرداخت صورت حساب ها, همه چیز در رفتن در سراشیبی تند و سریع. چه می توانم احتمالا پیدا می شود سپاسگزار است؟”

من درک می کنم که در آن شما در حال آمدن از. شده است وجود دارد انجام داده است. آن را بمکد.

بنابراین در اینجا چند چیز است که من در خود من قدردانی لیست در گذشته برای گرفتن توپ نورد (و آنها را به چیزی برای انجام با خرید چیزهای پرداخت صورتحساب و یا “بیشتر” از چیزی):

  • غروب زیبا. تنظیم خورشید بدون توجه به جایی که در آن است می که نفس خود را دور با آن رنگ پر جنب و جوش اگر شما فقط آن را برای در حالی که کمی.
  • زرق و برق دار نخل ، سازمان دیده بان به عنوان اشعه خورشید شروع به خزش در طول افق باعث ابرها برای تبدیل شدن به صورتی و قرمز و نارنجی و زرد. ابرها نگاه های دیدنی و جذاب در برآمدن خورشید. فقط توقف و سازمان دیده بان برای چند لحظه. این یک راه بسیار خوبی برای شروع روز خود را در یک یادداشت بالا.
  • رشته کوه. که یکی دیگر از منظره ویستا که همیشه به من طول می کشد نفس خود را دور. خود را با شکوه برف دربسته در محیط قله; استحكام لبه صخره; به همراه رنگ بنفش, بلوز خاکستری و سبز است. کوه الهام بخش و قدرتمند در بسیاری از راه.
  • Fluffy clouds. به یاد داشته باشید که چگونه شما استفاده می شود به دنبال اشکال در تشکل های ابر زمانی که شما بچه بودید ؟ دوباره آن را امتحان کنید! آن را سرگرم کننده و باعث می شود قلب شما احساس سبک تر است.
  • ستاره ها در آسمان شب. فقط نگاهی به تمام کسانی که میلیاردها ستاره وجود دارد و… که فقط در کهکشان ما! وجود میلیون ها کهکشان ها با میلیاردها ستاره و که می داند که چگونه بسیاری از سیارات است. در حال حاضر وجود دارد به عنوان مثال بزرگ فراوانی در این جهان! زیبایی آسمان شب بی پایان تعجب هنگامی که شما را متوقف و واقعا نگاه کردن!

چرا من شامل این نمایش های با شکوه در قدردانی لیست به جای روزمره “زندگی” همه چیز ؟

چرا که آنها به من یادآوری می کنند که خدا را شکر برای تمام زیبایی ها و بسیاری از اشیاء است که به راحتی در دسترس هستند در این جهان به واقعا لذت بردن از هر زمان من می خواهم به چیزهایی که اصلا پول هزینه و یا شامل روابط (محرک است که می تواند اغلب غیرقانونی افسرده یا عصبانی احساسات).

گاهی اوقات آنچه ما نیاز داریم این است که به بیرون کشیده شود ما باریک جهان مشاهده و خوب نگاه طولانی در زیبایی و فراوانی است که در واقع ما را احاطه کرده و هر لحظه – فراوانی است که ما اغلب نادیده گرفت!

چه هستند مزایای دیگر از یک قدردانی لیست ؟

شما می توانید با استفاده از یک قدردانی لیست برای کمک به شما در مقابله با یک روز است که ممکن است اشتباه رفتن. این طراحی شده است برای گرفتن توجه خود را به دور از “بد” همه چیز و یک تراز خودتان را با انرژی های مثبت به جای. حتی اگر آن را برای یک دوره کوتاه از آن می توانید تمام روز خود را نگاه روشن تر و بهتر.

چیزهای دیگر به خاطر داشتن یک مکان به مکان زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن آنچه در آن مانند به نظر می رسد. شما باید جایی به خانه تماس بگیرید. که مهم است. که خاص است. مهم نیست که اگر آن را اجرا پایین زیستن و… آن را هنوز هم یک خانه به شما پناه از عناصر.

و چه کسی می گویند “شانس” شما نمی خواهد شروع به بهبود پایین جاده ؟ همه چیز موقتی است… همه چیز!

سپاسگزار برای داشتن برخی از مواد غذایی به غذا خوردن. ممکن است پراکنده ممکن است مطلوب… اما از آن مواد غذایی است. و برای کسانی از ما که دسترسی به یک مقدار زیادی از مواد غذایی…. سپاسگزار برای داشتن تنوع زیادی به از را انتخاب کنید!

(بر خلاف آنچه پدر و مادر خود را به شما گفته, خوردن همه مواد غذایی در بشقاب شما را در هیچ شکل یا فرم کمک به یک کودک گرسنه در آفریقا است. همه آن را انجام خواهد داد که شما را چاق. این یک ذهنیت کمبود… اجازه دهید آن را برو!)

شما می توانید سپاسگزار برای داشتن برق برای روشن کردن چراغ و لوازم و تمام کسانی که از ابزارهای الکترونیکی همه ما خیلی دوست دارم برای خرید.

و جلوگیری از شکایت در مورد هزینه از همه چیز! پول فقط یک تبادل انرژی است. آن را ما “دادوستد” سیستم. شما در حال تبادل یک مورد (پول) برای (مسکن و غذا و آب و برق موارد). لذت بردن از آنچه شما در حال حاضر!

شروع یک مجله قدردانی

شروع به نوشتن خود را در مجله قدردانی در پایان هر روز. هر نوع کاغذ ساده کتاب آن را ندارد به فانتزی. استفاده از ارزان Hilroy نوت بوک اگر که همه شما می توانید استطاعت.

شروع با در نظر گرفتن یک نگاه خوبی در اطراف شما و نوشتن چیزهایی که شما احساس می کنید واقعا سپاس کرده اند. به عنوان هفته و ماه پاس به عقب بروید و خواندن آنچه شما نوشته شده است. شما خواهد بود غافلگیر و در همه چیزهایی که در حال حاضر در زندگی خود را که شما احساس می کنید واقعا خوب است.

احساس سپاسگزار – درگیر شدن در احساسات شاد – که قدرت در پشت ساخت این لیست کار معجزه است.

آن را یک نقطه به نقطه متوقف و ناله در مورد گذشته و یا فرسایش در مورد آینده است. سپاسگزار برای زندگی خود را در این فوری لحظه – به دلیل این لحظه است که همه شما واقعا باید. به منظور بیشتر شما نیاز به ببینید که چگونه فراوان و پر برکت شما در حال حاضر! که چه قدردانی لیست می تواند برای شما انجام دهد. چرا که نه آن را صادقانه امتحان کنید ؟ این ممکن است زندگی خود را تغییر دهید اما شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما شروع به.

[ad_2]