با استفاده از قانون جاذبه برای خلاص شدن از سلولیت

[ad_1]

قانون جاذبه جهانی آن صحبت شده است برای قرن ها. اما آن را فقط خوب به استفاده از آن برای روشنگری معنوی و یا پول ؟ هیچ! البته که نه. قانون جاذبه می تواند برای هر چیزی. و هنگامی که شما استفاده از آن برای به دست آوردن چیزهایی که شما را شاد مانند یک بدن سالم, پاهای سکسی و ران وزن از دست دادن پول بیشتر یک زن یا شوهر خوب, سپس شما را تبدیل به یک شادتر و سالم فرد است. به عنوان شما را تبدیل به شادتر و سالم شما سرچشمه عشق و شادی و آرامش در اطراف شما. و هنگامی که شما سرچشمه عشق و شادی و صلح و شما بگویید دیگر مردم در مورد راز خود را با شما گسترش عشق و صلح به دیگران که پس از بیرون آمدن از آن. به عنوان شما را تبدیل به شادتر و سالم مردم در اطراف شما تبدیل به شادتر و سالم و مردم در اطراف آنها شادتر و سالم تر است. همانطور که این اتفاق می افتد, شود جهان به مکانی بهتر. بنابراین استفاده از قانون جاذبه جهانی برای رسیدن به هر آنچه در آن است که شما می خواهید. به عنوان شما خواهد شد توجه خود را تبدیل شدن به سالم تر و شادتر و شما متوجه خواهد شد کسانی که در اطراف شما انجام همان.

با استفاده از قانون جاذبه برای کاهش وزن

به تازگی شده است وجود دارد بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف قانون جاذبه است. این است که یک مفهوم جدید است. مردم شده اند با استفاده از این روش برای آشکار چیزهایی که به زندگی خود پس از آغاز زمان. آن را به عنوان چیزهای مختلف مانند “خلاق تصویری” “هدایت میانجی,” “فیلم ذهن” یا “قدرت ذهن ناخودآگاه.”

قانون جاذبه است که به راحتی به عنوان “مانند مانند جذب” این به اندازه کافی آسان است به درک. اصلی از قانون جاذبه می گوید که هنگامی که شما مثبت یا منفی الگوی فکری شما دریافت خواهید کرد هر دو یک نتیجه مثبت یا منفی. همه چیز که اتفاق می افتد یک نتیجه مستقیم از افکار خود را. یک نگرش مثبت به ارمغان بیاورد بیشتر رخدادهای مثبت را به زندگی خود و نگرش منفی را منفی تر ظهور به زندگی خود را.

با استفاده از این گام توسط به گام دستورالعمل شما می توانید با استفاده از این قانون قدرتمند جاذبه برای کمک به شما از دست دادن وزن از دست دادن سلولیت تن بدن خود را, اضافه کردن عضلات و شکل بدن شما را به چیزی است که شما راحت تر است.

گام اول: ایجاد وزن ایده آل خود را

نوشتن وزن ایده آل خود را بر روی یک تکه کاغذ. حال چشمان خود را ببندید و تصور کنید که شما در حال پله در مقیاس و آن را می گوید که شما در آن وزن است. در حال حاضر در چشم و ذهن شما را در بدن خود را و ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد که در آن وزن است. تصور کنید دست زدن به بدن و احساس آنچه در آن می مانند که در آن وزن است. تصور کنید که شما احساس می کنید که بدن. متوجه احساسات خود را از افکار و احساسات خود را. حالا تصور کنید که شما در حال رفتن را از طریق زندگی روزمره خود را در این وزن است. توجه کنید که چه مواد غذایی در بشقاب شما به نظر می رسد توجه کنید چقدر (یا کوچک) مواد غذایی شما را تبدیل به راضی. خودتان را از ورزش احساس قوی و احساس سالم است.

گام دوم: ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره

نشستن با برخی از مجلات و یا کاتالوگ که شما لذت ببرید و برش تصاویر از لباس های که شما نگاه به جلو به پوشیدن شما به عنوان باریک کردن. همچنین برش تصاویر از وقایع یا چیزهایی که شما ممکن است قادر به انجام به عنوان شما را سالم تر و قوی تر است. ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره با مداخله این تصاویر به یک تکه کاغذ و قرار دادن آنها در بالای میز خود و یا توسط خود و یا در هر نقطه که در آن شما می توانید زل زل نگاه کردن در آنها ، هر روز نگاهی به برخی از زمان به نگاه در چشم انداز خود را.

گام سوم: ارسال یک درخواست به جهان

این است که در مورد اتصال با یک نیروی بزرگتر از خودتان بپرسید برای آنچه در آن است که شما می خواهید. ممکن است آن را دشوار است برای آنچه شما می خواهید برخی ممکن است احساس مانند آنها سزاوار آن, اما, جهان, همیشه حمایت خود را از درخواست ها که برای خوب بیشتر. درخواست در مورد اینکه باریک و شادتر کمک خواهد کرد که هر فرد به احساس بهتری در مورد خود و احساس شادتر. این به نوبه خود باعث ایجاد شادی بیشتر در اطراف است که فرد در نتیجه باعث ایجاد یک مطلب مثبت در جهان است. این چیزهای کوچک است که ساخت.

گام چهارم: نوشتن آن

نوشتن بسیار قدرتمند و فوری راه را در مورد تغییر است. زیر کمک خواهد کرد که شما را به ماندن در مسیر خود را با از دست دادن وزن. خرید یک قانون جاذبه نشریه از دست دادن وزن. در مجله نوشتن بیانیه های مختلف است که شما می خواهید درست شد اما هنوز رتبهدهی نشده است. نوشتن آنها را در زمان حال از آنجا که مانند مانند جذب. نمونه هایی از چنین اظهارات: “من باریک و سالم” و یا “من از بیرون رفتن و ورزش هر روز” و یا “چربی بدن من است به طور پیوسته کاهش در حالی که من توده عضلانی در حال افزایش است” و یا “من احساس راحت و زیبا در اندازه شش ،” هر آنچه در آن است آن را برای شما کار می کنند. هر روز چند لحظه به خواندن این اظهارات مثبت. هنگامی که شما آنها را امتحان کنید به عکس آن اتفاق می افتد. در ذهن خود را ببینید عکس از خودتان به دنبال در مقیاس و با دیدن سحر و جادو که شماره خودتان را با پوشیدن آن شلوار جین است که شما همیشه می خواستم. دیدن خود را در سالن بدنسازی ورزش و احساس بزرگ.

برای تکمیل برنامه با استفاده از قانون جاذبه برای از دست دادن وزن و بعد از چند مرحله چک کردن فکر کردن و کوچک کردن برنامه هیپنوتیزم.

پس با استفاده از این اسرار را در فکر و کوچک شدن برنامه من تبدیل به شادتر و سالم تر آرام تر و کمتر مضطرب و به راحتی قادر به از دست دادن وزن و احساس اعتماد به نفس و شاد. من به شدت آن را توصیه.

[ad_2]