با استفاده از قانون جاذبه به نوبه خود قورباغه به شاهزاده

[ad_1]

قانون جاذبه پزشکان می دانم که راه را برای جذب جدید عاشقانه به عشق خود راه آنها می خواهند به عشق دیگری. دوست داشتن خود ایجاد ارتعاشی مسابقه برای دریافت عشق از خارج است. این ماده ساده از خودتان دادن که مورد نظر شما از دیگری است.

اما چه می شود اگر شما در حال حاضر یک شریک در زندگی که نیست “بودن همه که او می تواند”? یا شاید رویای شما آمده است درست است عروس تفویض به یک پتیاره در طول زمان ؟ می تواند قانون جاذبه به شما کمک کند تغییر کسی یا بهبود یک رابطه موجود?

بسیاری از عمد ایجاد کارشناسان می گویند شما نمی توانید تغییر دهید شخص دیگری حتی با افسون قدرت ذهن خود را دلیل این که شما نمی توانید ایجاد کنید در دیگر طرف. درست است که ما نمی توانید کنترل کنید که چه کسی دیگری می خواهد و نه آنچه که آنها جذب در زندگی. دستکاری دیگری به تغییر نیست و به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم با استفاده از عمل عمدی ایجاد به طور چشمگیری تغییر طبیعت و تجربه روابط ما. این را بررسی کنید:

شما در حال حاضر در حال انجام آن

شما در حال حاضر با استفاده از خود را پر انرژی و قدرت نفوذ بر کسانی که در اطراف شما. این چیزی است که شما باید آگاه باشید از قبل از شما آن را انجام دهید – شما در حال حاضر. در هر لحظه شما ارسال لرزش که دیگران تاثیر می گذارد.

Dr. George S. Pransky نویسنده کتاب “رابطه کتاب می گوید:” هایزنبرگ اصل عدم قطعیت را می توان به روابط انسانی. (این اصل است که رعایت چیزی آن را تغییر می دهد.) “دولت خود را از ذهن و تغییر رفتار مردم در اطراف شما است.” Pransky می گوید راه مردم عمل می کنند و در اطراف ما بستگی دارد که آیا ما را بهترین و یا بدترین ها در دیگران است که رانده است که آیا ما پناه مثبت یا منفی افکار در مورد آنها.

بسیاری از ما آگاه نیست که ما افکار و احساسات و انرژی تغییر دیگران است. این بدان معنا نیست که این اتفاق نمی افتد.

برای مثال به یاد بیاورید زمانی که شما ملاقات با کسی که در یک به طور چشمگیری خوب و یا خلق و خوی بد. پس از فقط چند دقیقه شما ممکن است متوجه خلق و خوی خود را تغییر مناسب است ؟ این نیست که شما تغییر داده شد این است که بودن خود را در این زمینه مطرح احساسات مشابه شما از درون شما. این است که “افزودنی حباب” در روابط انسانی.

ما احساس می کنیم این اثر ما commingled انرژی که آیا ما از آن آگاه است یا نه. به نقل زودتر Pransky می گوید: “افرادی هستند که مانند آهن ربا یا جذب یا دفع هر یک از دیگر. به عنوان سطح خود را از حسن نیت افزایش می یابد مردم بیشتر از تعاونی.”

بنابراین شما در حال حاضر نفوذ در دیگران با توجه به انرژی شما جریان. هنگامی که شما یاد بگیرند به استفاده از قدرت است که برای خوب به جای اجازه دادن به آن را اجرا کنید به طور پیش فرض شما می توانید به طور چشمگیری بهبود روابط خود را – حتی اگر شما تنها یکی است که آن را انجام می دهند.

شما چه می دانید ؟

اولین مانع بسیاری از ما به اجرا هنگامی که با استفاده از قدرت ما افکار و احساسات به تغییر روابط چیزی است که ما در حال حاضر “می دانند” در مورد ما دیگر قابل توجه است.

زمانی که من “می دانم” دوست پسر من است نا امن بی دلیل یا بی ملاحظه ایجاد کنم او را به عنوان چنین است. با داشتن این شناخت را از او استنباط آن صفات از او است.

زمانی که من تغییر من دانستن من اجازه می دهد او را – در واقع انرژی بیرون کشیدن از او – جدید صفات و رفتارهای راه بودن است.

به منظور برای این اتفاق هر چند من باید ترک من unsupportive اعتقادات در مورد چه کسانی و چگونه او است. شنیده اید که می گویند که مردم زندگی می کنند و به ما انتظارات ؟ این دلیل است که انتظارات ما در حال پر انرژی دعوت نامه.

بسیاری بر این باورند این است چگونه عیسی شفا مریض; به دنبال گذشته خود بیماری و دیدن آنها را تنها به عنوان, کامل, کامل و سالم است. او را بیرون آورده و خود را در سلامت کامل از درون.

بنابراین اگر ما شریک ما به عنوان یک قورباغه او یک قورباغه (حداقل برای ما). اگر ما او را به عنوان یک شاهزاده ما ایجاد فضا برای او به ترک قورباغه خود و تبدیل شدن به یک شاهزاده.

قرار دادن آن را به عمل

چگونه شما می توانید استفاده عمدی ایجاد تکنیک برای بهبود روابط با شریک زندگی خود را? از قانون جاذبه دیدگاه شما شروع به ایجاد صلح با آنچه که (پس از مقاومت در شرایط کنونی تنها تقویت بیشتر از همان) و پس از آن انتشار خود را دانستن (و سوزش) از “آنها چگونه است.”

در آغوش جدید دانستن (یعنی اعتقاد و فهم انتظار) از او و یا او. پیدا کردن احساس شفقت و عشق به آنها. تصور کنید که چگونه شما می خواهم آنها را به. تصور کنید که قدردانی شما احساس زمانی که شما دیدن تغییرات. شاید شما می توانید به یاد بیاورید زمانی که آنها در این راه.

کمک خواهد کرد که شما را در جریان سوگند انرژی که به جلو تماس راه های جدید بودن از آنها. اگر وجود دارد هر بخشی از آنها را همسان با آنچه شما در جریان آنها تحویل دهد. این است که شما کنترل یا دستکاری; بلکه شما فقط به صورت هدفمند و با استفاده از قدرت خود را از نفوذ است.

جالب است توجه داشته باشید که از آنجا که ما تنها می تواند تجربه آنچه که ما در حال یک ارتعاشی مسابقه به دیگران منعکس کننده آنچه که ما خودمان را به ارتعاش. آنچه می بینید “خارج وجود دارد” چیزی است که شما در حال جریان درون. که بدان معنی است که همکاران ما به ما نشان می دهد که در آن کار ما است.

کار در داخل

آن را مفید برای پرورش دادن خودمان چه می خواهیم از دیگران است. به جای انتظار ما مرد متاهل به تغییر بنابراین ما می تواند شاد باشد به عنوان نویسنده بایرون کتی ممکن است می گویند “اگر شما فکر می کنم آن را بسیار آسان را به شما خوشحال و شما آن را انجام دهد.”

همانطور که شما را کشت شادی خود را, شما جذب افراد و شرایط و فرصت هایی که ایجاد خواهد شد دلایل بیشتر خوشحال می شود.

خط پایین به عنوان نویسنده استر هیکس (هدایت ابراهیم در “شگفت آور قدرت احساسات”) می گوید: “هیچ چیز به ارمغان می آورد بدترین دیگر سریع تر از خود را با تمرکز بر آن است. هیچ چیز به ارمغان می آورد بهترین در دیگر سریع تر از خود را با تمرکز بر آن است.”

ما آنچه که ما به دنبال پس به دنبال بهترین در کسانی که نزدیک به شما و شما هر دو خوب پاداش.

[ad_2]