با استفاده از Radionics نرم افزار برای تجلی

[ad_1]

همیشه از محبوبیت ‘راز’, قانون جاذبه, فیلم و کتاب وجود داشته است مردم بیش از همیشه مجدانه در تجلی رویاهای خود و خواسته ها است. برخی از مردم با استفاده از تخته چشم انداز استفاده از برخی تاکید برخی از رویای برنامه ریزی برخی از تجسم برخی از هیپنوتیزم ، وجود دارد بسیاری از توصیه می شود مسیر تبدیل شدن به یک استاد از واقعیت خود را آشکار آنچه شما می خواهید در زندگی با سهولت و هماهنگی است.

بسیاری از این تجلی ابزار و ترفندها و تکنیک های بسیار موثر و ایستادگی خود به خود قدرت و در عین حال هنوز هم بسیاری از مردم مبارزه با آن را به کار با هر قابلیت اطمینان. این مردم تعجب است که این به اصطلاح “قانون جاذبه” واقعا یک قانون ؟ و یا آن را بیشتر شبیه به یک تلخه ساقه و یا برنده شدن در قرعه کشی یا انتخاب یک کار بزرگ از صدها نفر از متقاضیان?

مشکل این است که اکثر مردم تن از hangups و مسائل کمین در سایه از خود در ذهن ناخودآگاه. این سایه خود نگه می دارد و همه این مسائل است. وقتی که ما کار بر تجلی آنچه ما می خواهیم در زندگی به آنچه ما واقعا تمایل در ما آگاهانه ذهن اغلب ما متضاد باورهای منفی به خاک سپرده ما ناخودآگاه ذهن است. این باورهای ناخودآگاه بسیار قدرتمند در راه است که آنها به منظور واقعیت ما در راه منفی به طور مستقیم مخالف آنچه ما آگاهانه می خواهید.

یک مثال ساده از این خواهد بود که رژیم غذایی merry-go-round است که بسیاری از مردم رفتن را از طریق. آگاهانه آنها می خواهند به باریک و سالم است. ناخودآگاه آنها مبارزه با تصویر منفی و اعتقادات است که این مشکل برای غذا خوردن و سالم ماندن باریک. برخی از آنها سایه اعتقادات آنها را برای پرخوری و رفتار اعتیاد آور با مواد غذایی است. به عنوان یک نتیجه از این مبارزه مسائل آنها همیشه در حال مبارزه با رژیم غذایی خود را و اندازه و شکل بدن خود را – آن است که اغلب یک گام به جلو و دو گام به عقب.

این محصول متضاد با باورهای منفی, باورهای محدود کننده است که برگزار می شود در سایه خود هستند و آنچه ما می آیند سر به سر با در مبارزات و جنگ ها در زندگی برای ایجاد آنچه ما می خواهیم آگاهانه.

چه بسیاری از اساتيد محترم تجلی تکنیک در واقع نمی دانند این است که یک راه وجود دارد برای دانش آموزان از تظاهر به زحمت چهارگانه قدرت از تلاش های خود را. ما نمی باید به تکیه بر آموزش روانی برای شروع به آشکار تر با قدرت و به طور مداوم – هر چند رشد ذهنی و معنوی است که همیشه به شدت توصیه می شود همچنین در کنار این ابزار برای تظاهر به طوری که تعداد کمی از مردم می دانیم.

اگر چه وجود دارد جلوه ای از نرم افزار که شما می توانید با فشار یک دکمه به تولید قدرتمند انرژی نیروی زندگی را به ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم خود را با تجلی اهداف ؟ Radionics نرم افزار فقط یک نرم افزار است.

Radionics یک رشته تحصیلی که مربوط به نیروی زندگی, انرژی, انرژی روانی است. عمل radionics شامل تعامل مستقیم با شخصی در زمینه های انرژی از هر چیز و همه چیز در جهان است. این است چگونه radionics به مناطق تجلی و سحر و جادو. اگر شما می توانید لحن را در زمینه انرژی از یک هدف خاص فرد و کیفیت و یا هر چیزی که شما می توانید تصور کنید و پر کنید و آن را با radionic انرژی شما با استفاده از فرکانس بالا انرژی به دستکاری سوم ما تراکم واقعیت است. این اصول از ذهن بیش از ماده و سحر و جادو.

قرار داده و در راه دیگر اگر شما می توانند یاد بگیرند به ارتباط برقرار کردن با radionic انرژی و دستکاری آن با قصد خاص و برنامه نویسی شما می توانید ‘ایجاد واقعیت خود را از بالا به پایین از جهان از انرژی و ذهن و روح را به خود ما است. که کلید همه تجلی تکنیک های. چیزی که با radionic نرم افزار است که آن را فقط فوق العاده راحت تر از کار با جلوه ای از خواسته های خود را – بیش از مبارزه با تکنیک های که به نظر می رسد به کار به صورت اتفاقی و در بهترین حالت!

Radionics نرم افزار است که به طور کامل مخالف مبارزه با تکنیک های شما مطمئن نیستید که در حال کار – آن را طراحی شده برای کار منفعلانه در پس زمینه به عنوان اگر آن را یک جادو, ریخته گری, طلسم قدرتمند از طرف شما. در عین حال آن را به عنوان آثار خود را با زمینه های انرژی نسبت به تجلی اهداف خود را در فشار یک دکمه آن را نیز می تواند اثر شما به طور مستقیم در عميق و مثبت روحی و روانی راه. بسیاری از کاربران خود را پیدا کرده اند psionic بودن مهارت های پیشرفته خود را به خاک سپرده مسائل که شفا و منتشر شد و به طور کلی بسیار قدرتمند و مثبت زندگی تحولات. برخی از مردم کشف مزه برای زندگی یا بهبود از افسردگی و حتی بدون تنظیم مقاصد خاص برای درمان این مسائل این درمان طبیعی تحولات شروع به اتفاق می افتد خود به خود اتفاق می افتند زحمت پس از شروع به استفاده از radionic نرم افزار به طور منظم. آن را عمیق و قدرتمند مثبت از عوارض کار با radionic انرژی در خود تجلی تلاش.

به سادگی با اضافه کردن radionics نرم افزار به ابزار خود را از تجلی تکنیک های که شما می توانید پیشرفت در فراز و نشیب هر دو معنوی خود را توسعه و در زندگی دنیوی و اهداف و رویاهای. آن را مانند یک بازی هیجان انگیز ابزار – و چنان قدرتمند است که آن را باید عاقلانه استفاده می شود و با مراقبت.

[ad_2]