بحث خود و قانون جاذبه

[ad_1]

آیا شما بحث را به خودتان ؟ آن خواهد بود بسیار غیر معمول اگر شما نمی. ما معمولا صحبت کردن به خودمان را در همه زمان ها. معمولا با صدای بلند و همیشه در جملات کامل اما با این وجود ما همیشه فکر تصور امید نگران کننده و غیره. بسیاری از زمان این دولت به همراه واژه به عنوان در “من امیدوارم که ___ اتفاق نمی افتد” و یا “من تعجب می کنم اگر ___ بعد اتفاق خواهد افتاد.” بحث خود چیزی است که مشترک ما معمولا حتی از آن آگاه است.

برای چیزی که ما به سختی آگاهانه خود بحث بسیار مهم و قدرتمند است. اگر شما علاقه مند در قانون جاذبه شما ممکن است آشنا با تکنیک استفاده از اظهارات مثبت به عنوان “من در حال حاضر انجام و فراوان در همه زمینه های زندگی من است.” خوب واقعیت این است که مردم همه تایید بسیاری از زمان تنها در بسیاری از موارد آنها با استفاده از منفی تصدیق! هر بار که ما چیزی می گویند عصبانی ترس رنجش حسود غمگین و تلخ ما قرار دادن منفی تصدیق است که جهان در پاسخ به. خبر خوب این است که با توجه به ما از خود ما می توانید آن را تغییر دهید و همچنین تغییر شرایط در زندگی ما بسیار به سرعت.

کلیدی است برای شروع با توجه به آنچه به شما می گویند به خودتان. خود بحث گرایش به همیشگی بنابراین در ابتدا شما ممکن است به کار بود و از آن آگاه است. اما ناخودآگاه بنابراین شما نمی نیاز به هیپنوتیزم به آن دسترسی داشته باشید! وقتی به شما می گویند کلمات به خودتان شما با استفاده از خودآگاه بخشی از ذهن خود را به طوری که تمام آن طول می کشد تا از آن آگاه است و تلاش برای توجه.

هنگامی که شما شروع به توجه به چگونه شما به خودتان صحبت کنید به دنبال الگوهای. خصوص آگاه کلماتی مانند “همیشه” “هیچ” “همه” “هیچ کس” و “چرا.” این لزوما بد نیست اما آنها معمولا سقوط به رده کلی به عنوان در “چرا چیزهایی مانند این همیشه اتفاق می افتد به من؟” یا “چرا فرزندان من همیشه در حال گوش دادن به من؟” اگر شما بررسی این اظهارات شما را ببینید که آنها واقعا درست نیست. شما ممکن است یک تجربه و تعمیم آن به “همیشه” یا “هرگز.” این می تواند کمک به نوشتن چنین اظهارات و سپس تجزیه و تحلیل آنها. سپس نوشتن یک مطلب خوب پاسخ مانند “این نوع از چیزی که همیشه برای من اتفاق می افتد; در واقع آن را تنها به ندرت اتفاق می افتد.”

شما می توانید به نوبه خود منفی صحبت کنید که دوباره واقعا منفی تصدیق و آنها را تبدیل به فیده affirmations مثبت است. یکی از راه های قدرتمند برای انجام این کار این است که به تلاش برای توجه به تجارب مثبت و به نوبه خود آنها را به کلی. در حالی که این ممکن است به شدت, صحبت, صحت هر از آنهایی که شما در حال تلاش برای ایجاد بیش از آنها را در زندگی خود را, بنابراین شما می توانید ذهن خود را به باور آن است. این می تواند انجام شود با سوالات و همچنین. بپرسید برای مثال “چرا مردم خیلی خوب به من ؟” و یا “چگونه من همیشه مدیریت به چنین زمان بندی خوب?”

شما می توانید با مثبت خود بحث و تصدیق اما نکته مهم این است که به توجه به آنچه که شما عادت به خودتان می گویید در حال حاضر. اگر شما در پیدا کردن بسیاری از اظهارات منفی و سوالات انجام ناامیدی نیست. فقط درخشان نور آگاهی را بر روی آنها می تواند انجام بسیاری آن را به نوبه خود در اطراف. به یاد داشته باشید این تنها کلمات است. خوب کلمات در واقع بسیار قدرتمند اما واقعیت این است که ما باید آگاه کنترل آنها را حتی در ذهن خود ما (هر چند ممکن است برخی از عمل به واقعا درک این).

بنابراین ما همیشه باید توانایی به نوبه خود منفی صحبت خود را به مثبت. و کلمات مثبت در حال قدرتمند تر از منفی چرا که آنها بیشتر از نزدیک تراز وسط قرار دارد با ما ماهیت واقعی (و یا بالاتر از خود). بنابراین یک دوز سالم از بحث خود مثبت می تواند به برطرف کردن مقدار زیادی از منفی است. بنابراین شروع به گوش دادن به خودتان!

[ad_2]