بخش “استعلام شما” بسیار مهم است

وکیل – برای آنکه کسی در کانادا وکیل بشود باید ابتدا در دوره وکالت تحصیل کند. شهر ونکوور کانادا در اغلب موارد در فهرست بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرار می گیرد. شهر ونکوور به دلیل داشتن جاذبههای طبیعی و مکانهای تفریحی متعدد، به یک شهر مهاجرپذیر تبدیل شده است. احداث بزرگراه برینگ در طول مدت جنگ جهانی دوم تاثیر زیادی در تحول و پیشرفت یوکان داشته است و از آن تاریخ به بعد، یوکان وارد مهاجرت به کانادا شرایط مرحله جدیدی شد. اولین ساکنان یوکان، 30000 سال قبل از تنگه برینگ وارد این ایالت شدند. در سال 1896، خبر کشف معادن طلا در یوکان باعث شد تعداد زیادی از جویندگان طلا وارد این منطقه بشوند. وی گفت: “فقط چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ، چه اسکی از ویستلر ، پیاده روی در کوههای شمال ساحل ، سوار شدن به گوه در False Creek یا حتی یک دوچرخه تفریحی طولانی که در امتداد دیوار دریا استنلی پارک وجود دارد.

مهاجرت به کانادا ضیایی البته این کارگران باید ختما در همان زمینه های مورد نیاز استان فعال باشند که از آن به عنوان NOC یاد شده و هر سال همچون دیگر شرایط مهاجرتی یوکان، توسط استان اعلام میشود. شرایطی وجود دارد که بازدید کنندگان میتوانند بیشتر از یک دوره 6 ماهه در کانادا بمانند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در صورتی که چندین سال است دارای کسب و کار هستید، میتوانید بیزینس خود را در یوکان ادامه داده و از طریق برنامه استانی یوکان به کانادا مهاجرت کنید. این مهم را در نظر داشته باشید که کارگران ماهر در صورت ارائه جاب آفر معتبر از سوی کارفرمای کانادایی میتوانند امتیاز بالایی را در روند برنامه مهاجرت استانی یوکان کسب کنند. در صورتی که میخواهید از این برنامه استفاده کنید، خوب است بدانید که شما به عنوان نیروی متخصص، نیروی کار ماهر و سرمایه گذاری تجاری برای مهاجرت یوکان اقدام کنید. نیروی کار متخصص و کارگران ماهر نیز بر اساس نیاز استان اعلام میشود.

با شرکت در این برنامه این فرصت برای شما ایجاد میشود تا بتوانید با کارفرمایان کانادایی که به دنبال همکاری با نیروهای متخصص هستند آشنا شوید. شما بعد از پذیرش در این برنامه میتوانید برای ویزای کانادا درخواست داده و برای زندگی در این کشور از طرق برنامه مهاجرت به یوکان آماده شوید. برنامه مدارس دولتی کشور کانادا مشابه ایالات متحده طراحی شده است؛ دانشآموزان کانادایی بدون نیاز به کمک والدین میتوانند در دوره K-12 یا همان دوره 12 ساله مدرسه به تحصیل بپردازند. فارغالتحصیلان این برنامه برای مشاغل مربوط به مهندسی عمران آماده میشوند. در ادامه ویژگی های برنامه سرمایه گذاری آمریکا (EB5)، پیش نیازهای لازم و روش های سرمایه گذاری در آمریکا توضیح داده خواهد شد. متقاضین برنامه استانی یوکان بعد از امتیازهای مرحله اول، با کسب بالاترین امتیازها میتوانند برای اکسپرس اینتری درخواست داده و شرایط آن را در وبسایت استان یوکان مطالعه کنند. اگر گزارش تغییر اطلاعات مخاطب را داده اید ، 5 روز کاری برای بروزرسانی آن طول می کشد .

اگر با کمتر از 24 ماه سابقه کار، درخواست کار کردن به عنوان پرستار کودک در منزل یا کارگر پشتیبانی خانگی را دارید، باید برای کار کردن خارج از کبک یک پیشنهاد شغلی معتبر و واقعی داشته باشید. تولد در کانادا باعث میشود کودک بهطور طبیعی شهروند کانادایی شود. بر طبق آمار تخمینی سازمان ملل متحد در حدود ۱۹۰ میلیون مهاجر بینالمللی در سال ۲۰۰۵ وجود داشتهاست، که ۳٪ از کل جمعیت دنیا را شامل میشود. پس از کسب دوره کاری کانادا حداقل به مدت 18 ماه میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید. شما باید نامه ای به بخش مهاجرت بنویسید و درآن شرح دهید که چرا باید شرایط شما تغییر کند ویک نسخه از این نامه را به سازمان خدمات مرزی کانادا بفرستید. در این برنامه مهاجرتی، متقاضیان با ثبت نام و طی نمودن پروسه شرکت در برنامه، به کارفرمایی که نتوانسته است کارمند مورد نظر خود را از میان متقاضیان کانادایی پیدا کند معرفی میشوند.