بدن ربوده نیکول کیدمن منجر به قدرتمند قانون جاذبه کشف

[ad_1]

نیکول کیدمن یکی از من تمام زمان های مورد علاقه بازیگر زن فیلم. اما در تماشای او در فیلم ‘حمله’, آن را تقریبا به من چپ اغماء در ناامیدی به او چگونه به خودش اجازه داده بود در ارتباط با این فیلم. و من به تماشای فیلم در ذهن من نگه زدن از پشت به فیلم قبلی آنقدر که به نظر می رسید که من ‘مشاهده’ 2 فیلم در همان زمان! در حال حاضر چه این را با قانون جاذبه (علاوه بر نیکول بودن بسیار جذاب!)?

پس از فیلم من فکر کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول فیلم که ذهن من نگه داشته در حال پخش فیلم قبلی در حالی که من از تماشای یک و آمد به درک ناخودآگاه ذهن یک چیز قدرتمند است.

همه چیز ما تا کنون تجربه کرده ذهن فروشگاه های آن است. همچنین فیلترهای آنچه ما با تجربه در حال حاضر بر اساس اعتقادات و افکار است که ما داریم. آن را در واقع سانسور واقعیت ما. این ممکن است در برخی از موارد است. اما در حال بمباران به طور مداوم از همه زاویه ها با چیزهایی که در تلاش برای جذب ما می دانیم که ما نیاز به آگاه باشید از هر nitty-ریگ دار از چیزی است که می آید راه ما. اما همه چیز که ما می بینیم و یا می شنویم ذخیره شده توسط ناخودآگاه ما. و ناخودآگاه ما را تعیین سطح موفقیت ما با قانون جاذبه است. ما را بررسی خواهد کرد که چگونه است که کار می کند و ببینید که اگر ما می توانیم این کار به نفع ما.

تصور کنید اگر ما subconsciousness انجام نمی شد آنچه در آن قرار است به انجام. ما خواهد بود در مواجهه با یک مشکل بزرگ در داشتن یک ثابت گرفتن در واقعیت. ما تبدیل خواهد شد پارانوئید که در آن هر بیت از اطلاعات و یا نفوذ را به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار چگونه نگاه ما به جهان.

بنابراین آنچه ما ناخودآگاه می کند این است که تنها به عنوان یک واقعیت آن چیزهایی است که ذهن ما را می بیند بیش از یک دوره طولانی از زمان. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که آن را طول می کشد حدود 21 روز برای کاری به تاثیر دراز مدت تغییر در ناخودآگاه. برخی می کشد در حالی که دیگران را به دوره های کوتاه تر برای این تغییر دائمی.

از سوی دیگر ما ناخودآگاه تمایل به خیط و پیت کردن دور همه چیز را در سه روز. هر چیزی که ما را یاد بگیرند و یا بر این باورند می توان flushed دور در رویاهای ما در شب. به عنوان مثال ممکن است بهتر میتوان توضیح داد. وجود دارد بسیاری از افرادی که انتخاب کردن برای هیپنوتیزم برای غلبه بر عادت های بد مانند نوشیدن, سیگار کشیدن و یا بیش از حد غذا خوردن. بسیاری از آنها پاسخ مثبت خواهد داد در اولین روز از هیپنوتیزم ‘درمان’ اما لغزش و بازگشت به عادات قدیمی خود را. چرا ؟ آن است که به احتمال زیاد است که ناخودآگاه flushed دور جدید برنامه نویسی در حالی که آنها خواب بودند. و چند روز بعد این برنامه نویسی جدید عادت از بین رفته است.

این است که چرا در قانون جاذبه است و همواره تاکید دارند که شما باید به طور مداوم تفکر و تجسم آنچه شما می خواهید به فاش کردن. تنها با تحت تاثیر قرار دادن ناخودآگاه خود را بارها و بارها تا زمانی که آنها تبدیل به بخشی از واقعیت خود را می تواند شما را در کار قانون جاذبه!

قدرت ناخودآگاه به گونه ای است که هنگامی که شما را تحت تاثیر قرار چیزی بر آن به طور کامل و آن را پذیرفته است با ناخودآگاه خود را به عنوان یک واقعیت واقعیت است که چیزی را در حال حاضر تبدیل به یک واقعیت در تجربه خود را.

بنابراین اگر شما خود را تکرار هیپنوتیزم درمان هر چند روز شما را پیدا خواهد کرد که در طول زمان شما خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را به رژیم جدید. است که چرا اکثر برنامه های هیپنوتیزم توصیه می کنیم که شما با استفاده از تکنیک های آموزش داده شده به صورت حداقل 21 روز. همچنین این مورد با قانون جاذبه که در آن شما نیاز به کار بر قصد خود را با صرف برخی از زمان هر روز به تمرکز بر روی خواسته های خود را تا زمانی که آن را برای همیشه تثبیت شده در ناخودآگاه خود را.

شما می توانید این کار را با ایجاد چشم انداز تخته پوستر از چیزهایی که شما میل و محل آن را در جایی برجسته به طوری که هر زمان که شما آن را ببینید (این که آیا شما در واقع آن را متوجه موضوع دیگری است) ذهن ناخودآگاه شما خواهد بود تقویت شده با تجلی خود را خواسته. همه این کمک خواهد کرد که شما را جذب آنچه شما می خواهید در زندگی خود را به خاطر قدرتمند خود را ناخودآگاه در حال حاضر پذیرفته آنچه شما می خواهید به عنوان واقعی و آثار آن را به یک واقعیت است.y

از این رو ما باید یاد بگیرند بیشتر در مورد چگونه ذهن ناخودآگاه با این نسخهها کار به طوری که شما می توانند یاد بگیرند که چگونه آن را به کار برای شما و نه بر علیه شما. ناخودآگاه خود را می تواند تبدیل به یک متحد قدرتمند در استفاده از قانون جاذبه است. اجازه ندهید که رویای snatchers سرقت رویاهای خود را دور. مبارک تجلی!

[ad_2]