بررسی چگونگی ho’oponopono واقعا کار می کند

[ad_1]

کسانی از شما که آموخته بودند به افکار مثبت ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از احساس بد در مورد هر چیزی. روش Sedona و ho’oponopono بیشتر خنثی و اجازه می دهد تا شما را به اجازه رفتن از هر چیزی است که شما احساس استرس یا ترس. روش های دیگر را تشویق شما را به شیرجه رفتن به شما احساس بد در پمپ آن را به بالا و سپس اجازه دهید آن را برو. اما امروز ما تمرکز بر روی ho’oponopono.

چگونه کار می کند ؟

بیایید می گویند شما در حال اجرا در اواخر برای کار. شما هنوز هم در مشروط شدن و هیچ یک نمی توانیم مشکلات خود را با رئیس و یا مدیر که شما می دانید این است گیج کننده در مورد شروع در زمان. این است که به علت استرس در بسیاری از سطوح. ذهن خود را ممکن است آن را تمام راه را به “من نمی توانیم به از دست دادن این کار!”. شما می دانید که این فکر و ترس است که تولید آن اشتباه است, اما آن را فقط نگه می دارد به آینده را.

با ho’oponopono شما انجام نماز: “الوهیت من شما را دوست دارم; من متاسفم و لطفا من را ببخش. هر آنچه در برنامه من و اقوام یا اجداد من به آغاز زمان است که باعث این تاخیر به دلیل اجرای لطفا نگاهی که برنامه و سوزاندن آن در نور است. با تشکر از شما. آن انجام شده است.”

بیشتر از زمان پس از انجام نماز و تبدیل آن به الوهیت من دیر نیست. اما لایه های دیگر است. شما ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و همچنین برای هر برنامه شما ایجاد می شود برای قرار دادن کار جدید خود را در معرض خطر و شما می توانید آن را دوباره برای خود انتخاب داشتن چنین بهانه گیر ،

سلام من انتخاب رئیس!

زمینه قدرت ho’oponopono یا روش Sedona است که شما را 100% مسئولیت. وقتی که من اولین بار شروع به انجام ho’oponopono من واقعا درک آنچه در آن به معنای. آن است که یک بیانیه از ذهنی واقعیت است. این بیانیه ای است که می گوید که شما خالق خود و جهان خوب و بد است. آن است که همه شما.

اگر چیزی بد اتفاق می افتد آن است که اراده خود را و یا خود را ایجاد. Ho’oponopono توضیح می دهد که ذهن ناخودآگاه ما است که میلیون ها بار قوی تر از ما ذهن خودآگاه و ناخودآگاه ما است که در بخشی کامل ضبط صوت. آن را ثبت کرده است زندگی ما و همچنین خاطرات از اجداد ما. دکتر بتراشیم لن توضیح می دهد که این خاطرات تبدیل به برنامه های کامپیوتر, نرم افزار برای re-عضو خود را دارند. این است که چرا همان مشکلات (پول و روابط و غیره) آمدن نگه دارید و به عقب و حتی زمانی که ما فکر می کنم ما انجام داده اند به اندازه کافی کار/درمان/درمان به اخراج آنها از زندگی ما برای همیشه لطفا برای.

پس اول قبول که آن است که ترافیک و یا مترو و یا چراغ های ترافیک است که شما در حال ساخت دیر است. شما خودتان ساخته شده در اواخر — شاید با ایجاد ترافیک و مشکل است. شما انجام شد. و این است که چرا سدنا (می تواند به من اجازه دهید آن را بروید؟) و ho’oponopono کار می کنند.

[ad_2]