بهترین قالیشویی در محله های نازی آباد و افسریه کدامند؟

در این مطلب قصد داریم بهترین قالیشویی در منطقه جنوب تهران الی الخصوص قالیشویی در نازی آباد و افسریه را به شما عزیزان معرفی کنیم.

قالیشویی یکی از خدماتی است که تقریبا تمام افراد جامعه با آن سروکار دارند و حداقل سالی یک بار از این مجموعه ها سرویس میگیرند. پس یکی از مهمترین خدماتی است که این روز ها میتوانیم دریافت کنیم.

از این رو غالب مردم به کارخانه های قالیشویی حس خوبی ندارند به دلیل اشتباهات زیاد و گاها عجیبی که در شستشوی فرش ها در کارخانه های قالیشویی رخ میدهد و همینطور تغییر قیمت بعد از سفارش.

در ادامه قصد داریم با یکی از بهترین و منصف ترین کارخانه های قالیشویی در تهران آشنا شویم: قالیشویی سروش (https://soroushcarpet.com)!

این کارخانه قالیشویی، مانند اکثر کارخانه های قالیشویی، در جنوب تهران واقع شده است و بیشتر در حوالی همین منطقه یعنی جنوب تهران فعالیت دارد.

تعرفه ای که از کارخانه قالیشویی سروش میگیرید، دقیقا همان تعرفه اتحادیه قالیشویی شهرری است و به هیچ عنوان در حین انجام شستشوی فرش شما یا پس از آن (در زمان تحویل) مبلغ بیشتری از مشتریان تقاضا نمیکند.

همانطور که در بالا گفته شد، بیشترین تمرکز قالیشویی سروش در مناطق جنوبی تهران مانند: ، قالیشویی در افسریه، خانی آباد، خزانه، شهرری، علی اباد، کهریزک، باقرشهر و سایر مناطق جنوبی تهران میباشد.

این کارخانه قالیشویی، با در اختیار داشتن بهترین دستگاه ها و متخصص ترین افراد در حوزه شستشو، رفوگری، مرمت و کارهای تخصصی فرش، آماده خدمات رسانی به محله های جنوبی تهران است.

در ادامه، تصاویری از این مجموعه را باهم میبینیم…