بیش از ۱۱ تن برنج احتکار شده در مهریز کشف شد

[ad_1]

سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد افزود: با هدف مبارزه با احتکار کالاهای اولیه و ضروری مردم، ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی از خبری مبنی بر وجود انبار احتکار کالا مطلع شدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از  پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: ماموران با کار گسترده اطلاعاتی و شناسایی محل دقیق انبار به بازرسی از آن پرداخته و برنج احتکار شده را کشف کردند و در این مورد یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد.

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

همچنین ۱۹ مرداد ماه جاری فرمانده انتظامی یزد گفته بود که با تلاش ماموران و همکاری مردم در ۲۴ ساعت گذشته در بازرسی از یکی انبارهای مرکز استان سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال لوازم خانگی احتکار شده شامل یخچال و ماشین لباسشویی کشف شد.

بهداتی فرد ۱۶ مرداد در آستانه روز خبرنگار در نشست خبری از کشف ۳۲۰  میلیارد ریال کالای قاچاق در چهار ماهه سال ۹۹  خبر داد و گفت: این مبلغ  ۶۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

یزد نقش مؤثری در اتصال استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال – جنوب و شرق و غرب ، در بعضی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر و قاچاق انسان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو در جاده های استان یزد تردد می‌کند.

[ad_2]

Source link