تابلو مولتی استایل و قیمت آن

برای ساخت انواع لوح، فضاهای داخلی و خارجی از ورق های مولتی استایل طلایی استفاده میشود. همچنین برای ساخت انواع گیفت ها، لوح ها و … قابلیت حک و برش این ورق ها با دستگاه های لیزر توجه خاص شرکت های تبلیغاتی را جهت ساخت انواع پلاک های صنعتی، تجاری و تبلیغاتی، تندیس و لوح تقدیر و غیره به خود جلب کرده است. یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین روش های تبلیغاتی به شیوه سنتی تابلوسازی می باشد که جزء اولین روش تبلیغات در دنیا محسوب می شود . این روش مقرون به صرفه است و انرژی و هزینه کمتری از شما می گیرد.

این دستگاه ها هزینه پایین تری دارند و با دقت و سرعتی که از خود به نمایش می گذارند می توانند یک انتخاب عالی برای برش مولتی استایل ها شمع مولتی استایل روشن باشند. این ورق ها به اندازه ورق های دیگر نمی توانند انعکاس نور داشته باشند و به همین دلیل در فضاهایی که در معرض تابش نور مستقیم هستند، از آنها استفاده نمیشود. پروفیل هایی نیز در قالب رنگ های زمینه اصلی ورق ها، به صورت یک طرفه، دو طرفه و زاویه دار ارائه می شود.ورق های مولتی استایل نباید در محیط هایی که در تماس با آب هستند یا در سطوحی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید و دماهای بالاتر از 60 درجه سانتی گراد قرار دارند مورد استفاده قرار گیرند.

معمولا پس از حکاکی، رنگ زمینه سیاه میشود که این موضوع به علت مغزی ورق سیاه است. برش و نصب ورق های مولتی استایل راحت است. حمل و نقل این ورق ها راحت است و در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار وجود و می توان برای کارهای مختلف از آنها استفاده کرد. همچنین در برخی از موارد میتوانید برای تزئینات مختلف به جای ورق های فلزی از آنها استفاده کنید. این ورق ها ممکن است به شکل آینه ای و یا مولتی استایل طلایی خش دار باشد.

نقره ای ، طلایی ، رزگلد ، مشکی ، سفید ، قرمز ، سبز ، آبی و… استفاده میشود. ورق مولتی استایل، در 2 نوع خشدار و یا آینه ای تولید میشود. همین دو ویژگی به افراد کمک می کند با دستگاه های پیشرفته ای همچون برش لیزر CO2 و trotec به راحتی آن ها را برش دهند. تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟