تامین امنیت انتخابات، از مهمترین رسالت‌های نیروی انتظامی است

[ad_1]

سردار رحیم جهانبخش روز سه‌ شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از عموم مردم انتظار می‌ رود همانند سالهای گذشته، با فرزندان خود در مجموعه نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات، همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

وی اظهار داشت: انتخابات نقشی مهم و ارزنده در ارتقاء توان امنیت ملی دارد و حضور در این عرصه، سرنوشت ساز، تعیین کننده و مایه عزت، شرف و سربلندی کشور و وظیفه ملی هر ایرانی است.
سردار جهانبخش بر حضور حداکثری مردم در انتخابات با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی اعلامی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، افزود: پلیس استان علاوه بر تامین نظم و امنیت انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، در انتخابات نیز شرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات نشان دهنده مشارکت عمومی در اداره امور کشور است، اظهار داشت: مردم با حضور خود در انتخابات، تمام برنامه ها و توطئه های شوم و پلید دشمنان را خنثی می‌کنند.

سردار جهانبخش به نقش آفرینی ملت در مردم‌سالاری دینی اشاره کرد و تصریح کرد: مردم ولایتمدار و پیشتاز زنجان، همواره بصیر و دشمن شناس بوده و هرجا نیاز به حضور در صحنه و نقش آفرینی بوده، اقدام به موقع کرده اند.

فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: حضور در انتخابات، تکلیف شرعی و موجب پیشرفت و آبادانی کشور خواند و ابراز امیداوری کرد مردم همچنان با شور و شوق در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند.

سردار جهانبخش تاکید کرد : در طول عمر با برکت انقلاب، مردم همیشه در صحنه ایران در مقاطع حساس و سرنوشت ساز حضور گسترده داشته اند و موجبات ناکامی دشمنان در رسیدن به اهداف شومشان شده‌اند و امروز نیز با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با حضور خود در پای صندوق‌های رای جواب قاطع و دندان شکن به آنان خواهند داد.

وی با بیان اینکه انتخابات به عنوان یک پدیده سیاسی مهم و مبارک در کشور است، افزود: در این حوزه تعیین کننده و سرنوشت ساز باید تلاش کنیم فرامین مقام معظم رهبری که همان مُرّ قانون و تشویق مردم به حضور در پای صندوق است به منصه ظهور برسد.

سردار جهانبخش با تاکید بر عدم جانبداری کارکنان نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی از نامزد خاصی، شرکت کارکنان و خانواده آنان در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی خواند و اظهار داشت: حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای،  مشتی محکم بر دهان دشمن و نشانه پایبندی به نظام و انقلاب است.

[ad_2]

Source link