تام برادی است که امضای یک عمر برای طولانی مدت رنج می برند Bucs طرفداران – Tampa Bay Buccaneers وبلاگ

[ad_1]

(یادداشت سردبیر: ESPN باب McClellan رشد در فلوریدای مرکزی و پدر او خریداری شش Buccaneers بلیط فصل در سال 1976. برادر خود را حفظ چهار نفر از آنها را به این روز است.)

بز انتخاب Tampa Bay Buccaneers. او نبود داد و ستد وجود دارد. آن را برای عدم استفاده از گزینه های. در عین حال تام بردی امضا دو سال معامله است.

شما نمی توانید درک چقدر New England Patriots کارفرمایی آینده به خلیج تمپا به معنی یک Bucs فن.

و توسط Bucs فن من صحبت برای کسانی از ما که تا به حال بلیط فصل در خانواده های ما از حق رای آغاز شده و در سال 1976. (ما آغاز شده در غرب می ایستد در مورد هدف خط شش کرسی شش ردیف در راهرو. Baseball Hall of Famer Al لوپز و خانواده اش بودند که در ردیف جلوی ما. آرام شیرین مرد.)

این Bucs نیست شانس خوبی تعقیب نام های بزرگ. آنها توبیخ توسط سالن از شهرت مربیان لایحه Parcells (دو بار) و لایحه Cowher. 2008 تجارت برای Brett Favre از طریق کاهش در آخرین لحظه. و برای سال های بازیکنان خواستم برای انجام آنچه آنها می تواند به خارج از تمپا. Bo Jackson معروف هرگز حتی پس از Bucs را برگزيد شماره 1 به طور کلی.

تام برادی است مسلما بزرگترین رایگان-نماینده امضای Buccaneers که تا کنون ساخته شده است. کیم Klement/USA TODAY Sports

دفاع تا به حال بازیکنان بزرگ. سه نفر از آنها را — Lee Roy Selmon وارن ساپ و جرثقیل بروکس — در حال حاضر در کانتون.

اما جرم … خدای من جرم است. چگونه بهترین برای توضیح بیهودگی ما را دیده اند تحت center سعی کنید این:

بردی شده است به 10 بیشتر طرفدار کاسه از دیگر Bucs quarterbacks. در 44 فصل از حق رای دادن.

بردی شده است به نام طرفدار کاسه 14 بار. Bucs quarterbacks شده اند به نام چهار بار — یکی برای هر یک از Jameis وینستون ترنت Dilfer جف گارسیا و براد جانسون.

اجازه دهید برخی از سرگرم کننده با اعداد.

چهار quarterbacks که آغاز شده ترین بازی ها در Bucs تاریخ در حال Dilfer (76 شروع می شود) Vinny Testaverde (72) وینستون (70) و داگ ویلیامز (67). آنها ساخته شده 284 شروع می شود. بردی ساخته شده 283.

TB12 برنده 219. QBucs4 برنده 123 (Dilfer 38-38; Williams 33-33-1; وینستون 28-42; Testaverde 24-48). بردی درصد برنده است .774. این Bucs’ کوارتت شد .433.

بردی دارای 541 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 179 interceptions. این QBucs4 (ویلیامز 73-73; Dilfer, 70-80; Testaverde, 77-112; وینستون 121-88) تا به حال 341 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 353 interceptions.

من تا به حال به عنوان خوانده شده که چند بار خودم فقط به هضم آن را بدون پرتاب به بالا بر جرثقیل بروکس نیوجرسی. تام برادی است 200 بیشتر زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد در یکی کمتر بازی از QBucs4.

و شما فکر می کنید وینستون انداخت interceptions در نرخ هشدار دهنده. او بهترین TD-INT نسبت QBucs4 توسط یک کشور مایل است.

ترنت Dilfer که شش فصل در تمپا ترین برنده (38) هر کارفرمایی در Bucs تاریخ است. AP Photo/کریس o’meara

اولین بازی NFL رفتم به در تمپا ورزشگاه. استیو Spurrier شد کارفرمایی. این Bucs رفت برای رفتن 0-14. Spurrier ساخته شده 12 شروع می شود و تا به حال هفت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 12 interceptions. این شروع یک روند هشدار دهنده است.

بردی بوده است در لیگ برای 20 سال است. او هرگز تا به حال بیشتر interceptions از زمین عبور می کند در یک فصل است. هرگز حتی نزدیک است. در تمپا ما جشن گرفته می شود زمانی که یک QB تا به حال بیشتر TDs نسبت میدارد.

در اینجا یک لیست از بچه ها دیدم بازی QB در فرد در تمپا همه آنها شروع به بازی. شما کاملا ببخشند اگر شما نمی یاد هر. من آرزو می کنم من نیست.

  • شیدا Hedberg

  • جب بلانت

  • Parnell دیکینسون

  • جک تامپسون

  • Gary Huff

  • مایک Rae

  • جری Golsteyn

بدون چک کردن با ESPN آمار و اطلاعات من مطمئنم Bucs تنها تیم برای شروع یک Parnell و جب در QB.

ویلیامز بود کارفرمایی من دیدم در فرد بیشتر است. مطلق توپ برای یک دست. نمی همیشه می دانم که در آن بود. سخت به عنوان ناخن. من ناراحت شد که Bucs او اجازه دهید برود.

در حال حاضر موفق ترین postseason QB تمام وقت در حال رفتن به کت و شلوار قرمز و مسوار. این واقعا چیزی نیست که من خیلی فکر کردم. من می دانم که Bucs ابراز علاقه اما Bucs ابراز علاقه بسیاری از بچه ها در طول سال که انتخاب مکان های دیگر. احساس می کند مانند تقریبا همه آنها صادق باشد. آن را فقط به نظر می رسید غیر محتمل.

من درک بردی به شارژر. او در کالیفرنیا. و مقدار زیادی از روزنامه نگاران بودند که در ارابه موسیقی برای او را به رفتن به سواحل غرب است.

من فکر تنسی ساخته شده ترین حس. این تیم که حذف خود را از برگشتی در سال 2019. آن را به یک اجرای بازی که بردی هرگز دیده می شود و یک تازه کار گیرنده گسترده ای که تا به حال 1000-حیاط فصل است. علاوه بر این, آن را به یک مربی بود که در دراز مدت هم تیمی های خود را باقی می ماند و با یک مایک Vrabel.

بردی هیچ روابط که من آگاه هستم به Bucs مربی بروس Arians و یا توهین آمیز هماهنگ کننده بایرون Leftwich. او نمی داند که گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین یا تنگ می رسد O. J. Howard و کامرون Brate. او هرگز به صرف زمان قابل توجهی در فلوریدا.

اما در اینجا او است. سل TB.

خوش آمدید به جدید خود را به مرتع (بز). و با تشکر برای آینده.

.

[ad_2]

Source link