تجلی فراوانی – مغالطه در پشت قانون جاذبه

[ad_1]

بیایید آن روبرو هستند. شما خیلی عصبانی کردن.

شما فروخته شد یک “ابزار” برای تجلی فراوانی با نام “قانون جاذبه” و گفته شد آن را حل تمام مشکلات شما در زندگی است.

شما گفته شد که آن را به شما مقدار زیادی از ثروت های متعدد اموال صلح از ذهن و روابط درجه یک سلامت شما نام آن را. هر چیزی که شما می خواهید, شما گفته شد شما می توانید از طریق این قانون است.

بنابراین شما به عنوان خوانده شده کتاب های متعدد رفت و به سمینارها و تماشا که فیلم معروف “راز” همه به امید دستیابی به مهارت های مورد نیاز برای آشکار فراوانی در زندگی خود را.

در عین حال پس از تلاش این قانون بارها و بارها زندگی خود را متفاوت است: شما هیچ غنی تر و سالم یا شادتر. شما نمی جذب همسر ایده آل خود را, شغل رویای خود را و یا هر گونه پول بیشتری به زندگی خود را.

به عنوان یک ماده در واقع توهین از همه چیز این است که قانون جاذبه کار می کند را برای شما به ارمغان می آورد به شما بسیار “بی اهمیت” همه چیز مانند یک کلاه شما بوده ام به دنبال در فروشگاه و یا شما کوه در می رم از طریق کانال های کابل و یک فیلم است که در آن شما می خواهید برای دیدن ،

در عین حال شما نمی توانید به نظر می رسد برای جذب چیزهای بزرگ.

WTF?

من اینجا هستم تا به شما بگویم که آن را تقصیر شما نیست که قانون جاذبه کار نکرده برای شما.

بله این تقصیر شما نیست.

چه می شود اگر شما تا به حال به یک امتحان در مدرسه درباره تاریخ آمریکا از سال 1776 – 1945 و خود را در کتاب تاریخ که شما گفته شد به مطالعه از تنها تحت پوشش انقلابی جنگ ؟

شما می شکست مفتضحانه از آنجا که شما می تواند از دست رفته در دیگر رویدادهای مهم در تاریخ آمریکا برای یک جنگ داخلی در میان بسیاری دیگر محوری حوادث.

خوب شما فرستاده شده ام به واقعیت خود را ایجاد کنید با استفاده از قانون جاذبه, اما رک و پوست کنده که به اندازه کافی نیست.

آن را مانند من ارسال شما را به بازی یک بازی بسکتبال بدون شما دانستن قوانین و گفتن شما که همه شما باید انجام دهید این است که توپ به سبد.

آیا شما می دانید که وجود دارد دیگر قوانین علاوه بر قانون جاذبه است که درگیر تجلی فراوانی در زندگی شما ؟ قوانین من ممکن است اضافه کردن که باید اعمال می شود اگر شما می خواهید به موفقیت در خلق واقعیت.

برای یک, وجود دارد, قانون جدا که دیکته صحیح طرز فکر باید در هنگام استفاده از قانون جاذبه است. نمی دانستند این قانون شده است یکی از بزرگترین دلایل چرا مردم موفق در تجلی فراوانی در زندگی خود و دانستن اینکه چگونه به درستی اعمال این قانون در واقع می تواند به سرعت نرخ که در آن همه چیز به شما می آیند.

بله واقعا آن را می توانید.

این فقط نوک کوه یخ از آنچه مانده است از معادله از قوانین و اصول هستند که در واقعیت ایجاد شده است.

من را دریافت نمی اشتباه قانون جاذبه کار می کند اما وقتی که آن را به عنوان تمام شود و پایان تمام واقعیت های ایجاد آن را تبدیل به یک مغالطه باعث بسیاری سرخورده افرادی که محزون می خوانی آمادگی برای آشکار رویاهای خود.

[ad_2]