تندیس طلایی پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت دست نیافتنی شد

[ad_1]

به گزارش روز چهارشنبه سازمان مدیریت صنعتی، با پایان یافتن ارزیابی شرکت های حاضر در پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در سال ۹۸ و بررسی نهایی و جمع بندی اطلاعات به دست آمده از نتایج و امتیازات کسب شده، همایش نهایی این جایزه با توجه به محدودیت های ایجاد شده به علت شیوع بیماری کرونا و با هدف رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی، به صورت مجازی برگزار شد.

برپایه این گزارش، تندیس های نقره‌ای اعطا شده در سه سطح یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره، در مجموع ۱۴ تندیس و تندیس‌های برنزی اعلام شده نیز در سه سطح مذکور در مجموع هشت تندیس بود.

همچنین در ۶ موضوع نیز برای حاضران در فرآیند تقدیرنامه صادر شد. در این دوره، تعداد پروژه های مستقل معرفی شده مدیریت مصرف انرژی ۱۱ مورد بود که نشان از توجه جدی این شرکت ها به موضوع کاهش مصرف دارد.

علاوه بر این، از بین مدیران انرژی حاضر در این جایزه چهار مدیر به عنوان مدیر برتر انرژی معرفی شدند. فرآیند ارزیابی متقاضیان ششمین دوره این جایزه طی سال ۹۹ انجام و برندگان آن در سال ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد.

در این دوره تعداد ۱۷ شرکت، نهاد و سازمان به مرحله نهایی رسیدند و در ۲۸ عنوان مختلف در حوزة های مشخص شده در الگوی ارزیابی جایزه ملی مدیریت انرژی به رقابت پرداختند.

همچنین شهرداری اصفهان به عنوان نخستین شهرداری در کشور نیز در این دوره حضور داشت که نشان دهنده اهمیت مدیریت انرژی در سطح نهادهای تأثیر گذار جامعه است.

طیف شرکت کنندگان در این دوره بسیار وسیع بود و شرکت هایی در زمینه های مختلف مانند تولید کنند مواد پتروشیمی، کاشی و سرامیک، سیمان، فولاد، لاستیک، چوب و قند و شکر و همچنین پالایشگاه‌ها و کارخانه های سیمان حضور داشتند.

[ad_2]

Source link