تولید تب‌سنج غیرتماسی در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی

[ad_1]

علی‌محمد نیکبخت روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تب‌سنج دمای بدن را به صورت لحظه‌ای نشان می‌دهد و نمونه خارجی آن حدود ٠.۴ درجه خطا دارد ولی این محصول میزان تب را با ٠.٢ درجه خطا نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: محصول تولیدی این شرکت دانش‌بنیان یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش دارد.

وی با اشاره به قیمت این محصول و نمونه خارجی آن بیان کرد: نمونه خارجی این تب سنج با قیمت حدود سه تا پنج میلیون تومان به فروش می‌رسد در حالی که محصول تولیدی این شرکت ۵٠ درصد ارزان‌تر است.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: ٧٠ درصد مواد اولیه این محصول دانش‌بنیان از داخل کشور تامین می‌شود. 

نیکبخت با اشاره به توانایی تولید این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: در صورت تامین نقدینگی این شرکت توانایی دارد ماهانه ۵٠٠ تا یک‌هزار عدد تب‌سنج را تولید و روانه بازار کند. 

وی بیان کرد: همچنین شرکت دانش بنیان بهینه فرآیند الکترونیک اعلام کرده که توانایی کالیبراسیون تب‌سنج‌های خارجی را دارد و تمامی دارندگان این محصولات در کل کشور می‌توانند از این فرصت بهره ببرند.

وی با اشاره به اینکه این شرکت در حال ثبت سفارش برای تولید انبوه است، تاکید کرد: شماره تماس ٠۴۴٣٢٧۵٢۶٩۴ آماده دریافت و ثبت سفارش از تمام مناطق کشور است. 

به گزارش ایرنا شرکت دانش بنیان بهینه فرآیند الکترونیک از سال ١٣٩۶ تاسیس شده و از اواخر همان سال در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی مستقر شده است. 

شرکت دانش بنیان بهینه فرآیند الکترونیک در زمینه کنترل و مانیتورینگ و ابزار دقیق کنترل فعالیت دارد. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *