حقایق شگفت انگیز از سری Yantra

[ad_1]

روپیه Yantra یا Shree Yantra است که 2000 سال نماد و بسیار قدرتمند از همه Yantras. آنها طرح های هندسی بر اساس اصول هندسه مقدس و استفاده می شود برای مدیتیشن

هر yantra طراحی شامل یک نقطه مرکزی یا “نقطه “معروف به کل از آن اشکال هندسی و طرح های پرتو افکندن فردی. اهرام مصر نیز بر اساس بر اساس اصل هندسه مقدس.

در طول یک پرواز آموزشی در نزدیکی آیداهو و اورگان مرز هوایی ملی پاسداران, خلبان, کشف یک کاملا شکل گرفته هندو ماندالا شناخته شده به عنوان یک روپیه Yantra در خشک دریاچه حوضه. طول آن شده است در حدود 20 متر از خطوط حدود سه اینچ به جمع و جور گل خشک, اورگان, دریاچه حوضه. پوشا بیش از یک چهارم مایل نماد بود مارول و به این روز خيره كننده کسانی که تلاش کرده اند به آن را توضیح دهید. برای جزئیات بیشتر نگاه کنید به:

روپیه Yantra مزایای

این قدرتمند جادویی و انرژی مثبت نشانه مورد استفاده در بودایی ها و هندوها جوامع است. روپیه yantra محبوب است به ارائه رفاه مثبت و انرژی و خوشبختی و ثروت و آرامش و هماهنگی است. Shree Yantra اعتقاد بر این است به بیش از 2000 سال است و مهم و فرخنده تجهیزات فراهم می کند که حداکثر مزایای استفاده برای همه با استفاده از آن. برخی می گویند ممکن است بیش از 12000 سال است. این مقاله حاوی اطلاعات به دست آمده از کتاب و اینترنت.

از سنین و اولیاء و عرفا همیشه آشنا با قدرت مثلثی فرمولاسیون مانند ستاره ها و اهرام مصر. لحظه ای که شما وارد این مکان شما احساس احساسات عمیق از شادی و صلح است. روپیه Yantra ساخته شده است در فرم سه بعدی با داشتن مالچ-مثلثی اهرام مصر با اشاره به سمت مثبت قدرت نامحدود و فراوانی است.

Abundence با روپیه Yantra

9 interlock مثلث در روپیه yantra محصور و تابش از مرکز (کل نقطه) یک نقطه اتصال بین منابع و فیزیکی جهان. این هندسی قدرتمند الگوی یک فرصت برای ارتباط با الهه ثروت.

او می خواهد به شما انرژی با امواج انرژی الهی است که ساخته شده است تا پول و دیگر مادی و وسایل رفاهی برای شما. با شدید خود را باور روپیه Yantra را رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند و شما خواهد بود به طور کامل قدرت بسته بندی شده به طور موثر به ایستادگی کردن در میان مردم است. گفته شده است که Sri Yantra بزرگ کیهانی هادی از انرژی تجهیزات قدرتمند برای هماهنگی خوب و سلامت و سعادت و موفقیت است. روپیه yantras شامل یک گروه از الگوهای هندسی. ذهن و چشم تمرکز در مرکز آن به منظور دستیابی به سطوح بالاتری از درک و آگاهی است.

بسیاری از مطالعات علمی انجام شده در روپیه Yantra که نشان داده اند برای ایجاد تغییرات عمیق در مغز اجازه می دهد یک به “آشکار” بیشتر در زندگی خود را.

روپیه Yantra است که غیر قابل توضیح قدرت برای تحقق همه خواسته ها و تغییرات زندگی خود را برای بهتر. Shree Yantra است که قطعا پاسخ به تمام مشکلات ما و منفی در زندگی ما است. هر فرد با استفاده از Shree Yantra رسیدن به مقدار بیشتری فراوانی صلح و هماهنگی است. Shree Yantra کمک می کند تا در شکستن همه موانع در زندگی ما هر دو از نظر معنوی و materialistically. وجود انرژی های منفی اطراف ما در بیشتر و کوچکتر قدر. این انرژی منفی می ایستد در راه ما از دستیابی به موفقیت بیشتر وفور نعمت و آرامش و صلح است.

زبان سانسکریت سرود: اوم (تلفظ Om)… آدامس… Shreem… ماها… لاکشمی yei… Namaha

کلمات قدرتمند

در علاوه بر این به روپیه Yantra چه می شود اگر شما می تواند از طریق هر مانع که تا به حال شده شما ثروت یا موفقیت است. فقط با گفتن این 6 کلمه با صدای بلند ؟

با هم این کلمات فرم باستانی سانسکریت سرود که استفاده شده است در بسیاری از کشورها و در بسیاری معنوی ادیان برای هزاران سال را در مورد رفاه و رفاه. این تجربه شخصی من.

من آمده اند به دانستن در مورد سری Yantra و خواندن بسیاری از مقالات در مورد این موضوع. من تا به حال ایمان در این yantra به عنوان آن قرار است به بیش از 2000 سال است. بنابراین من یک پرینت از سری Yantra و شروع به تأمل در آن.

من تا به حال یک خانه در کشور است که من در تلاش بود برای فروش برای حدود 4 سال است. اما بسیاری از مردم که علاقه مند بودند آمد و برای دیدن آن به فروش رفت و هرگز از طریق. اما 3 هفته بعد از من دریافت روپیه Yantra و مناجات سرود و تأمل در آن یک خریدار آمد و اتمام معامله بدون تلاش زیاد در بخشی از من. من همچنین دریافت کوچک برنده شدن در قرعه کشی و دریافت چک در این پست برای سود سهام برای معامله در بازار سهام است. ممکن است وجود دارد برخی از پیش بینی نشده قدرت پشت این.

روپیه Yantra Pendent

مقدس قدرت روپیه Yantra مرموز است. با پوشیدن این قدرتمند نماد یا تصویر از آن خانه می تواند افزایش فراوانی و رفاه و شادی است.

چرا یک سری Yanthra و سعی کنید آن را از خودتان است ؟ پس از تمام آن فقط چند دلار یا روپیه و شما می توانید سفارش آنلاین.

وقتی به شما می گویند این باستان “رفاه سرود” چندین بار در روز (یا بیشتر -108) در حالی که شما در یک حالت خاص از ذهن بسیاری از مردم اعلام کرده اند که تغییرات قابل توجهی شروع به اتفاق می افتد. صدای شما را در حالی که گفت هر کلمه در دنباله شما نگاه کنید به بالا شامل یک بسیار خاص و غیر منطقی “طرح” است که دانشمندان دریافته اند در واقع می توانید خود را تنظیم مجدد DNA!

و هنگامی که شما می گویند این رفاه سرود به طور منظم تغییرات بسیاری خواهد شروع به اتفاق می افتد. شما ممکن است دریابید که افکار و احساسات خود را به طور خودکار شروع به تبدیل شدن به بیشتر مثبت و بدون هر گونه تلاش آگاهانه. آنها که عادات خود را در اطراف درآمد هزینه و صرفه جویی در پول شروع به تقریبا جادویی تبدیل برای بهتر بدون نیاز به کار سخت در تلاش برای تغییر آنها. و آنها گزارش می دهند که همه آنها ترس و ناامنی که آنها شایسته نیست به ثروتمند فقط ذوب دور به عنوان آنها شروع به نقاشی فراوانی به آنها را در هیجان انگیز و پیش بینی نشده راه.

چگونه می توانید ساده برای تلفن های موبایل به تنهایی حمل بسیار قدرت ؟ خوب برای توضیح این ما نیاز به رفتن به عقب و نظیر به ابعاد پنهان از معنویت و متافیزیک. هر عنصر از جهان است که در یک حالت ثابت از لرزش آشکار به ما به عنوان نور و صدا و انرژی است.

[ad_2]