حقیقت تکان دهنده در مورد رونالد و نانسی ریگان استفاده از روانی کمک

[ad_1]

هر چند تکان دهنده به عنوان نشان می دهد از آن بیرون می آید که هیچ راز در همه به این واقعیت است که ریگان در انتخابات ریاست جمهوری بود در واقع کنترل کیهان نجوم نیروهای.

اعتقاد بر این است که ریگان در حالی که تصمیم گیری بسیار مهم در مورد وزارت امور خارجه و کاخ سفید به شدت متکی طالع بینی به عنوان یک ناجی. جوآن Quigley که برنامه ریز تقریبا در تمام انتخابات ریاست جمهوری, سفر, کنفرانس های مطبوعاتی از جمله ریگان سرطان جراحی شد یک ستاره شناس و مبتنی بر عمل جراحی در طالع بینی. اعتقاد بر این است که یک امضای یک معاهده بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی برای از بین بردن میان برد موشک های هسته ای امضا شد در نجوم مشاوره از Quigley: این پیمان امضا شد در 8 دسامبر 1987 در 1.30 بعد از ظهر

زمانی که ریگان فرماندار کالیفرنیا او امضا قانون اجازه داده است که با مجوز ستاره شناسان به عمل تجارت خود را و حذف آنها را از رده بودن پیشگویان. در این مورد وجود دارد این است که یک ستاره شناس که بسیار مشهور شد فقط به دلیل پیش بینی ترور رئیس جمهور کندی و از آن یک بار نجوم مشاور ریگان بیش از حد; شناخته شده بود به عنوان ژان دیکسون. پیش بینی که ریگان را تبدیل به فرماندار کالیفرنیا در سال 1962 و بعد از آن رئيس جمهور از ایالات متحده دیکسون به دست آورد ریگان به نفع اما از آن به بعد کاهش یافته است توسط نانسی هنگامی که او پیش بینی کرد که شوهر ریگان نمی خواهد برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 1976 که درست بود.

جویس Jillson شد ستاره شناس دیگری که کمک ریگان در انتخاب معاون رئیس جمهور از یک لیست از هفت نامزد جورج بوش بود و بهترین نامزد Jillson می تواند ارائه دهد; به این دلیل بود که بوش یک برج جوزا که بهترین بود یا نه بیشتر سازگار ثبت نام یک برج جوزا که قافیه با ریگان بود که در یک برج دلو the Aquarian.

در سال 1980 هنگامی که ریگان آغاز مبارزات انتخاباتی خود Quigley پیش بینی خود را به جانشینی رئیس جمهور ایالات متحده; اما همه چیز را تغییر زمانی که وجود دارد اقدام به ترور در برابر ریگان در مارس 30, 1981; این است زیرا نانسی آمد به یاد بگیرند که مارس 30 خواهد بود یک روز وحشتناک برای ریگان; نانسی آموخته این همه از Quigley. در این نقطه Quigley منصوب شد نجوم محافظ برای ریگان زندگی از یک بازی گاه به گاه ستاره شناس, دوست, جالب, در مورد این ترور است که ریگان تا به حال یک بستر مرگ چشم انداز در حالی که در بیمارستان است.

این زمانی است که نانسی ریگان نیز آگاه شد از اصطلاح “ریاست جمهوری چرخه مرگ” است که آن را شامل مشتری و زحل اما همچنین به عنوان شناخته شده “صفر سال نفرین” دلیل این است که هر رئیس جمهور منتخب در همین زمان پس از انتخابات از ویلیام هریسون مرده است در حالی که در دفتر.

هری ترومن که یک انسان معمولی با اصول او نگهداری می شود که ما می توانید ببینید در واقع همان در ریگان. هری یک باپتیست در ریگان شد به psychics و کلیسای پروتستان آمریکا است. هر چند ریگان افتتاح شد روابط دیپلماتیک با واتیکان برای اولین بار و موفق برای قرار دادن رم و آمریکا در برابر بین المللی زمین; هری امضا واتیکان کتاب مهمان به عنوان “Harry S. Truman باپتیست”.

[ad_2]