خانم جهانی آمار و ارقام

[ad_1]

آیا می دانید که…

دست یوگسلاوی برنارد Marovt که تا به حال عکس های نیمه برهنه منتشر شده در یوگسلاوی, مجله اجازه داده شد برای شرکت در دوشیزه جهان سال 1983. Yugoslavias Bernad Marovt بود مورد علاقه در کنار نام های دیگر به عنوان نتواند بریتانیا (Sarah-Jane Hutt) ایالات متحده آمریکا (لیزا Allred) و جامائیکا (کاترین لوی).

آیا می دانید که…

دست گویان-جهانی سال 1967 شکیرا Greys در حال حاضر به مشهور بریتانیا بازیگر Michael Caine که برنده دو جایزه اسکار به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (1986 و 1999).

در نوامبر 16,1967,شکیرا Greys دوم شد و نفر دوم در دست جهان در لندن, انگلستان.یکی از بزرگ مورد علاقه مطبوعات و عمومی از آغاز شد Guyanas شکیرا Greys.

دست گویان-جهانی سال 1967 در نظر گرفته شده است توسط کارشناسان به عنوان یکی از زیبا ترین نتواند از همه زمان ها است.

آیا می دانید که…

دست کلمبیا در دنیای 1984 آنجلا پاتریشیا Janiot Martirena واجد شرایط برای نیمه نهایی در دوشیزه جهان سال 1984. وقتی پرسید که توسط میزبان پیتر مارشال این سوال “آیا شما را تحسین هر فرد در بریتانیا”-پاتریشیا Janiot پاسخ داد: “بت من پسر جورج. من می خواهم به ملاقات پسر خواننده جورج”.قطعا او را دوست داشتم گوش دادن و رقص به پسر ژرژ آهنگ مانند “آیا شما واقعا می خواهید به صدمه زدن به من؟”, “کارما آفتاب پرست” و “کلیسای سم ذهن”.

دوشیزه جهان سال 1984 بود یک رویداد برای تغییر زندگی خود و باز کردن درب به پروژه های متعدد. در حال حاضر پاتریشیا Janiot یکی از شناخته شده ترین روزنامه نگار در آمریکای لاتین است.از سال 1992 او یک مجری اخبار برای کابل شبکه خبری (العالم).او نامزد جایزه امی.

آیا می دانید که…

سوئد مراسم مجلل زیبایی صنعت بیحال از سال 1990 است. سوئد مشارکت در دست جهان آغاز شده هست. سوئد برنده دوشیزه جهانی دو سال پی در پی (1951 و 1952). در سال 1977 از دست, سوئد, مریم Stavin انتخاب شد دختر شایسته جهان.

آیا می دانید که…

در نوامبر 18, 1976, Cinthya “سیندی” ژان Breakspeare از جامائیکا شد اولین شهروند به تاج گذاری دوشیزه جهان است.سیندی متولد شد و در تورنتو, کانادا.

پس از او سلطنت او ازدواج با معروف خواننده و ترانه سرا رابرت “باب” Nesta Marley.آهنگ معروف او “این عشق” نوشته شده توسط Bob Marley با الهام از دست جهان 1976s عاشقانه.

مثل مارلین Ottey (ورزشکار) و گریس جونز (خواننده سوپر و بازیگر) سیندی Breakspeare یک قهرمان در جامائیکا یک مستعمره بریتانیا در دریای کارائیب.

آیا می دانید که…

Miss Venezuela, کارمن سوزانا Duijm Zubillaga شد تاج دوشیزه جهان سال 1955. او به لندن سفر کرد که اولین بار است که ونزوئلا خواهد رقابت و برنده شد. او اولین زن آمریکایی برنده شدن در این عنوان است.او عنوان جشن گرفته شد ونزوئلا.

آیا می دانید که…

دست بمبئی و دختر شایسته هند سال 1966 Reita Faria شد تاج دوشیزه جهانی سال 1966 و پس از او reining شده است قاضی چندین بار در مسابقه دوشیزه جهان.

آیا می دانید که…

دوشیزه جهان شعار “با هدف”.

آیا می دانید که…

در نوامبر 7,1963 دست لیبریا اتل زو نورمن شد اولین زن سیاه به نیمه نهایی در دست جهان.این اولین بار در تاریخ است که کشور لیبریا قرار داده شده در دست جهان.

در سال 1983 از دست لیبریا-صورت آنی برادریک انتخاب شد “خانم آفریقا-جهان”.

در 4 دسامبر سال 1999 از دست لیبریا Sebah استر Tubman شد 4th runner-up در مراسم مجلل دوشیزه جهانی.

از سال 1980 لیبریا یکی از فقیرترین کشورهای جهان.

آیا می دانید که…

دست شیلی, مارگوت مونت یکی از مورد علاقه های دوشیزه جهان سال 1986. دست شیلی-جهان, اما, بود غیر از نیمه نهایی در مراسم مجلل دوشیزه جهانی.

آیا می دانید که…

مانند جورجینا Rizk (Miss لبنان-جهانی 1970 و دوشیزه جهان سال 1971) و آنجلا Vissers (Miss هلند-جهان 1988 و دوشیزه جهان 1989), Miss بوتسوانا-جهان Mpule Kwelagobe نیست حتی به نیمه نهایی در دوشیزه جهان سال 1997 اما او برنده Miss Universe pageant در سال 1999.

آیا می دانید که…

رئیس جمهور پرو آلخاندرو تولدو Manrique شد یکی از اولین تبریک های جدید دختر شایسته جهان در سال 2004.نام: ماریا جولیا “Maju” یک جور روسری زنانه گارسیا که متولد Trujillo, پرو.

آیا می دانید که…

در 21 نوامبر سال 1970 برای اولین بار یک زن سیاه و سفید بود تاج به عنوان دوشیزه جهان است. نام: جنیفر ژوزفین Hosten از گرانادا یک جزیره کوچک در دریای کارائیب. از آنجا که هیچ کس Granadian شده نیمه نهایی.

در سال 1971 دست آمریکا جزایر ویرجین گیلاس Raphaelia Creque گفت: “من شروع به باور نژادهای باید شانس خود را در مسابقات زیبایی زمانی که یک دختر برنده دوشیزه جهانی سال گذشته”.

آیا می دانید که…

Lissette دیاز شد سومین اسپانیایی بود را به تاج گذاری دوشیزه ایالات متحده آمریکا-جهان(2005). خانم دیاز شد و همچنین اولین شهروند به تاج گذاری دوشیزه ایالات متحده آمریکا در جهان.Lissette دیاز متولد شد و در گوادالاخارا, مکزیک.

آیا می دانید که…

در نوامبر 9, 1961, خانم ولز و انگلستان روزماری Frankland شد اولین نماینده برای برنده شدن در این عنوان در کشور.

آیا می دانید که…

بی سابقه سه از سه فینالیست در دوشیزه جهان سال 1967 شدند آمریکای جنوبی: نتواند پرو (مادلین Hartog بل) آرژانتین (ماریا Sabaliuskas) و گویان (شکیرا Greys).

آیا می دانید که…

متاسفانه کلمبیا هرگز برنده دوشیزه جهانی, مراسم مجلل. کشور آمریکای جنوبی شده است بسیار نزدیک به تسخیر عنوان: اولین بار در سال 1981 با Nini یوهانا صوت گونزالس بود که اولین نفر دوم در سال 1983 Rocio ایزابل لونا فلورس با اولین دونده تا در سال 1996 کارولینای Arango کورالس با یک دونده اول و در سال 2002 با ناتالیا پرالتا کاسترو بود که اولین نفر دوم بیش از حد…

آیا می دانید که…

در 15 نوامبر سال 1979 دست برمودا, جینا ان کاساندرا Swainson انتخاب شد به عنوان دختر شایسته جهان در لندن, انگلستان.رفتن به فینال قاطع مورد علاقه در میان مطبوعات بین المللی و کارشناسان زیبایی بود دست برمودا بود که در 1st runner-up در دوشیزه جهان سال 1979.او باهوش و فرهمند, زیبا و ظریف است.این اولین بار بود که برمودا, جزیره ای کوچک در دریای کارائیب شد و نیمه نهایی و برنده شد. پس Ginas trimph برمودا تا به حال فقط 1 کسیکه در سال 1980.

آیا می دانید که…

ژاپن و ایتالیا و کانادا و نیوزیلند و اسپانیا و مکزیک,کره جنوبی, فیلیپین هرگز برنده دست مجلل جهان.

[ad_2]