خرید بک لینک چیست و چرا اهمیت دارد؟

شاید اگر به 7 نکتهای که در بخش قبل گفتیم توجه نداشته باشید راهاندازی PBN ساده و ارزان بنظر برسد ولی احتمال شناسایی آن توسط گوگل و جریمه شدن سایتها بسیار بالا خواهد بود. این روش بعدها به بخشی جدانشدنی از رتبه بندی کردن سایتها توسط موتورهای جستجو تبدیل شد. Disavow کردن قابلیتی است که بک لینک های مخرب، اسپم و بی کیفیت را پاک کرده و اجازه دسترسی به آن ها نمی دهد. برای پاک کردن این بک لینک های مخرب، بی کیفیت و اسپم، باید از قابلیتی بنام Disavow استفاده کنیم. بعد از تمامی نکاتی که در بالا گفته شد، باز هم قصد داریم به مفاهیم پایه برگردیم؛ چراکه اهمیت نکاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد، به قدری زیاد است که اگر بارها و بارها هم آن ها را شنیده باشید، گوشزد کردن دوباره آن ها، ضرری برای وب سایت شما نخواهد داشت. در این مقاله، ما سعی داریم شما را با لینک های مخرب و مضر، نحوه ی شناسایی آن ها و ابزاری برای پاک کردن آن ها به نام google disavow و همچنین جلو گیری از بک لینک مخرب و اسپم آشنا کنیم.

همچنین هنگامی که خزندههای جستجو از لینکی به لینک دیگر وبسایت رفته تا ارتباط صفحات با کلمه کلیدی مناسب را جستجو کنند، در صورت وجود لینک شکسته مانند علامت ایست فرایند خزش را متوقف میکنند. همچنین ابزار های برای کاوش و جستجوی لینک وجود دارد که شما می توانید برای بررسی و کشف بک لینک از آن ها استفاده کنید و لیست خود برای بک لینک گیری را ایجاد کنید. در واقع شما می توانید از طریق فروم ها فرم درخواستی تان را یا به وسیله معرفی از طریق پیج اینستاگرام یا از طریق وب سایت تخصصی معرفی و ثبت کنید. را ثبت و نمایش دهید و یا حتی نظر شخصی خود را برای هر کدام از موارد مذکور اعلام کنید. شما تنها میتوانید لینکهای نوفالو را برای سایت خود خریداری نمایید. به طور کلی لینک هایی که موتور های جستجو گر آنها را دنبال میکنند لینک فالو گفته میشه و به طور ساده یک لینک وقتی فالو باشه به موتور جستجو گر میگه که من رو دنبال کن , موتورهای جستجوگر صفحاتی رو دوست دارند که لینک های زیادی به اون داده شده باشه شما دو صفحه رو در نظر بگیرین یک صفحه با تعداد زیادی لینک فالو و یک صفحه تنها به ۵ لینک !

وقتی که شما یک سایت معتبر را پیدا کردید، باید ایمیل صاحب سایت را هم در خود وب سایت پیدا کنید. پس دریافت این بک لینک ها می تواند تاثیر بسیار مفیدی در رنک سایت شما و لینک دهی شما داشته باشد. اینکار کمک تان می کند کلیک و سرنخ بیشتری برای سایت یا کسب وکارتان به دست آورید. امیدوارم با این راهکارها بتوانید جایگاه بهتری در اینترنت برای سایت خود دست و پا کنید. بسیار ساده، فقط ثبت نامی را ایجاد با یک رویداد ایجاد کنید و چند کلمه در مورد آن بنویسید و سپس یک لینک در آن قرار دهید. اگر تمامی دامنه ها به نام یک نفر باشند و یا توسط یک شرکت ثبت شده باشند گوگل به راحتی نحوه کار آن ها را شناسایی کرده و جریمه می کند. گوگل انکر تکست هایی که در متن خود دقیقا از کلمات کلیدی سایت استفاده می کنند را به عنوان اسپم شناسایی می کند. و راه ها شناسایی این لینک های مضر برای سایت کدامند؟

در این مقاله سعی کردیم دو راهکار کلی برای ساخت بک لینک در سایتهای خارجی و داخلی را معرفی کنیم و همچنین به استراتژی ساخت بک لینک اشاره نمودیم. امروزه استفاده از لینکهای داخلی حتی در میان مبتدیان متداول گشته است. در این سرویس سایت شما بصورت 100 درصدی از نظر سئوی داخلی بهینه شده و شما سایتی با سئوی کامل هم از نظر کد ، سرعت سایت و هم از نظر قالب تحویل خواهید گرفت. پس با یک تقسیم در میابید نهایتا شما باید سالیانه ۲۰۰ بک لینک فالو و ۴۰۰ بک لینک نو فالو ایجاد کنید. آن هم یک کلمه که تازه به سایت دیگری هم لینک شده باشد. در این سایت خیلی سریع می تونید عضو بشید. در بالا به دو نمونه خارجی اشاره کردیم و در زیر به وبسایتهای فارسی اشاره می کنیم که می توانید با لینک سازی در آنها موفق به کسب جایگاه بهتر شوید. همینطور در پروفایل خود می توانید آدرس سایتتان را بگذارید.

سعی کنید بک لینک ها را در مدت زمان مشخص و به صورت مرتب مثلا هفته ای ۱۰ لینک فالو و ۲۰ لینک نوفالو ایجاد کنید. کسب بک لینک می تواند زمان زیادی را طلب کند. ما به مرور زمان تعدادی از سایت هایی را که می توان از آن ها بک لینک رایگان واقعی گرفت، را معرفی می کنیم. توجه داشته باشید که سایت ها برای دریافت بک لینک رایگان به مرور اضافه خواهد شد پس لطفا صفحه را بوکمارک بفرمایید و صفحه را چک بفرمایید. مهمتر از آن ، اگر بک لینک PBN از وبلاگی وارد شود که مربوط به طاقچه شما نباشد ، این نیز باعث اتلاف وقت خواهد شد. از چه سایتهای فارسی زبانی بک لینک بگیریم؟ بسیار خوب اکنون که با مفهوم واژهی بک لینک و ارتباطش با بهینه سازی وبسایت آشنا شدیم بهتر است به بررسی تکنیکهای ساده ای در ساختن بک لینکهای جدید بپردازیم.

اگر کلمه کلیدی شما خرید آنلاین تیشرت مردانه است، باید پروفایل شبکه اجتماعی شما نیز این کلمه را در بر داشته باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می کنند با سفارش تبلیغات به شکل بک لینک (خرید بک لینک) از سایت های فعال در زمینه فعالیت خود لینک دریافت کنند. این افراد از سایر روش های ساخت بک لینک استفاده می کنند. نکته ی بعدی در ساخت بک لینک تعادل بین لینک های فالو و نوفالو است. روشهای زیادی برای ساخت بک لینک رایگان در سایت های فارسی زبان وجود دارد. فقط توجه داشته باشید که در لینک سازی و دریافت بک لینک رایگان کاملا طبیعی رفتار کنید و با برنامه لینک بسازید. اما برای موفقیت در این عرصه، شما باید در در هر دو مورد بهترین باشید. اینکه تعداد بک لینک هر چه بیشتر باشد بهتر است درست اما کیفیت آنها نیز ملاک است. اما لینک های مخرب چیست؟ ایجاد بک لینک های مخرب برای سئو مضر بوده و بهتر است هر چه زود تر فکری به حال این بک لینک های مخرب کرده و هر چه سریع آن ها را پاک کنیم. برای اینکه سئو شما واقعی تر نشان دهد بهتر این است که برای گرفتن بک لینک از سایت های خارجی لطف کنید و بخش زبان دوم سایت که اغلب انگلیسی هست را راه اندازی کنید.

بلعکس سایت هایی که دارای محتوای بی ارزش و هرز هستند در اخر لیست تقاضا برای لینک گیری هستند. همانطور که در مقاله سئو چیست ؟ نکته کلیدی در پاسخ به پرسش ها این است که جوابی مناسب به کاربران بدهید و هدفتان تنها به کاربر دادن لینک نباشد. تنها دقت داشته باشید که در پادکست هایی شرکت کنید که با حیطه کاری شما مرتبط باشد. مهم این است که شما برای لینک سازی خود استراتژی درست داشته باشید. درست همانند بعضی از بک لینک ها با ارزش تر از لینک های دیگر هستند. برخی از لینک ها ذاتا ارزشمند تر از لینک های دیگر هستند. لینک هایی که ما همواره از آن استفاده می کنیم. توجه داشته باشید که اگر سایتی با یکی از نشانه ها بر حسب اتفاق منطبق شد، صدرصد نمی توانیم بگوییم لینک هایی که در این سایت منتشر شده مضر است، بلکه باید بطور کلی و با نشانه های دیگر آنرا بررسی کنیم .