خرید کرم لایه بردار

آن ها می توانند برای از بین بردن سلول های مرده پوست، جوش های سرسیاه و آکنه استفاده شوند. این برند ، محصول شرکت فرانسوی است .این کرم لایه بردار برای پوست های دارای جوش های سرسیاه و جوش های بزرگ و سر سفید کاربرد دارد .این کرم فاقد هرگونه عصاره است ، به همین دلیل بو و رایحه ی خاصی ندارد ، اما قدرت لایه برداری آن فوق العاده زیاد است و فرمولاسیون آن از مواد معدنی زینک است .برای استفاده از این کرم حتماً با پزشک خود مشورت کنید .اثرگذاری این کرم بسیار سریع است و پوست شما را روشن و درخشان می کند .

لایه برداری پوست یکی از روش های جوانسازی و شادابی پوست می باشد. لایه برداری به معنای واقعی کلمه باعث از بین رفتن سلولهای مرده پوست می شود تا سلول های جدیدتر رشد كنند. برای استفاده از کرم لایه بردار AHA روی پوست شبها مقداری از آن را روی پوست ناحیه موردنظرتان بگذارید و با حرکات چرخشی ماساژ دهید تا جذب پوستتان شود. یکی از راههای اصلی برای لایه برداری پوست و از بین بردن جای جوش و لک، مراجعه به دکتر و صرف وقت و هزینه بسیار است، اما راههای ارزانتر و البته موثری نیز وجود دارد که آن هم استفاده از بهترین اسکراب صورت و یا بهترین کرم لایه بردار صورت است.

اسکراب و لایه بردار را میتوان به عنوان دو محصول مجزا به حساب آورد اما بحرحل اسکرابها نیز همانند لایه بردار ها، لایه برداری میکنند اما با کمی تفاوت، اسکراب ها بیشتر به روشن شدن پوست کمک میکنند، در واقع ترکیبات و فرمولاسیون بکار رفته در تولید اسکراب ها به گونهای که پوست را شفاف و روشن کرده و در عین حال لایههای مرده پوست را نیز از بین میبرند، اما سایر لایه بردار ها علاوه بر اینکه لایه های مرده پوست را از بین میبرند به لایه های عمیق پوست نفوذ کرده و پوست را به صورت عمقی تمیز میکنند.

کرمهای لایه برداری که با غلظت ۱۰ می باشند، بدون تجویز پزشک، در داروخانه ها به فروش می رسد و همه افراد می توانند از انها استفاده کنند. گلایکولیک اسید از نیشکر گرفته میشود و یکی از کوچکترین مولکولهای موجود در کرمهای AHA در بین محصولات مراقبت از پوست بوده و قدرت نفوذ این نوع AHA نسبت به سایر اسیدها بیشتر است؛ بنابراین، پیشنهادمان به شما این است که ابتدا باید از کرمهای لایه بردار AHA حاوی اسیدهای لاکتیک و مندلیک استفاده کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم لایه بردار صورت لافارر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.