خنده دار دامادی سخنرانی – خط پانچ باید گذشته!

[ad_1]

حرفه ای سخنرانی نویسندگان و گفتار سازندگان به طور کلی در نظر گرفتن عروسی جمعیت به یکی از سخت ترین مخاطبان در سراسر با توجه به تنوع عظیمی. عروسی, پارتی شامل انواع مختلف گروه های سنی مختلف و جنس های مختلف ادیان و همه می توانند در مراحل مختلف از مستی!

علاوه بر این مخاطبان معمولا تشکیل شده از گروه های مختلف اجتماعی از هر دو عروس کنار داماد ، معمولا وجود داشته باشد فوری, خانواده, دور, خانواده, دوستان نزدیک و آشنایان و همکاران و احتمالا همسایه. این تنوع باعث می شود آن را دشوار است به قاضی آنچه که دقیقا شما می توانید دور با چه شدت no-go مناطق هستند.

با گرد هم آوردن این گروه مختلف اجتماعی به این معنی است که وجود خواهد داشت یک بخش بزرگی از مهمانان که نمی خواهد می دانم که بسیاری از مردم دیگر در پذیرش. این تنها در خدمت به تقویت هر گونه موانع است که آنها ممکن است و باعث می شود آنها را کمتر پذیرای طنز.

از نظر ارزش سرگرمی خود را به دامادی سخنرانی ایده آل باید در جایی بین پدر عروس’ جدی تر بیان و بهترین مرد بیشتر سخنان طنز آمیز است. برای این کار باید کاربردی و صمیمی با تنها مقدار مناسبی از طنز.

شما رو برای تشکر از هر کسی که نیاز به تشکر بدون آن که صدایی مانند شما در حال خواندن یک لیست خرید. شما همچنین باید به اعتصاب دقیقا حق تعادل بین صداقت و شوخ طبعی است. این یک تعادل ظریف برای رسیدن به, و به همین دلیل سخنرانی خود را سخت ترین برای هر دو ارسال و تحویل و از آنجا که این سخنرانی دامادی همیشه نیاز به یک مقدار مشخصی از قبل برنامه ریزی و تمرین است.

من با حضور بی شماری از عروسی که در آن تاسف داماد اجرا می شود به سرعت و عصبی از طریق جانشینی به خوبی شنیده کلیشه, به دنبال یک لنگ تلاش در طنز است که دریافت شده توسط یک سکوت بی دست و پا از مهمانان است.

اگر شما می توانید تزریق چند خوب یک آستر برای اضافه کردن یک عنصر از سرگرم کننده و تحویل آنها به خوبی این را می توان بسیار موثر است. با این حال شما باید تمرین خود را تحویل یک شوخی خوب می توان از بین برد اگر می توانم پانچ خط اول!

[ad_2]