خود تجلی ایده میلیون دلاری با قانون جاذبه (قسمت 2)

[ad_1]

در حال حاضر قبل از اینکه ما شروع مرحله دوم به خود را جذب ایده میلیون دلاری با قانون جاذبه نیست ادامه مطلب تا شما را انجام داده اند خود موجودی آزمون به عنوان ذکر شده در بخش اول از این مقاله است.

اگر شما انجام داده اند, شما در حال حاضر آماده برای ادامه به مرحله بعدی و تکنیک است که برای رفتن به نخست ذهن خود را با افکار مثبت به قانون جاذبه کار می کنند.

مرحله 2: مهار قدرت Affirmations مثبت

آنچه من می خواهم به شما معرفی تکنیک affirmations مثبت است. اگر شما در حال شنیدن تصدیق برای اولین بار تصدیق اظهارات استفاده می شود که در مثبت زمان حال زبان به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و ذهن ناخودآگاه.

در اینجا برخی از نمونه هایی از پول تصدیق.

o درآمد من دائما رو به افزايش است

o فراوانی مال من است

o من یک آهنربای پول و رفاه کشیده شده است به من

o فرصت های جدید برای افزایش درآمد من باز برای من در حال حاضر

چگونه تصدیق کار می کند ؟

چشمان خود را ببندید و تکرار با صدای بلند “من قصد میلیون دلار ایده به ارائه خود را به من در حال حاضر. من ایده میلیون دلاری است که در اینجا و در حال حاضر و از من می خواهد که آن را به خودی خود نشان می دهد.” در حال حاضر گوش دادن به سکوت و تمرکز بر روی آنچه که شما فقط می گفت. هر چند ثانیه هنگامی که شما شروع به احساس می کنید ذهن خود را سرگردان و این روند را تکرار کنید – آن را می گویند با صدای بلند دوباره گوش دادن و احساس قدرت کلمات خود را به عنوان آنها طنین انداز از طریق خود بودن. در ادامه این برای زمانی که شما می توانید و سپس آگاه شدن از تنفس خود را به مدت ده بکشید. و سپس شما ممکن است برای رفتن در مورد زندگی خود را.

تصدیق فقط وقتی وجود دارد به اندازه کافی تکرار شود. پول تصدیق نمی کنید طرح های غنی. آیا انتظار برای دیدن یک ثروت باد آورده دروغ گفتن در مقابل شما پس از انجام یک هفته از اظهارات مثبت. ذهن ناخودآگاه کار نمی کنند و به این ترتیب به جای اگر شما واقعا تمایل به پول و ثروت و سازگار با تکرار پول تصدیق ناخودآگاه ذهن را بی سر و صدا در حال حاضر به شما یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به دستیابی به آن

بنابراین ایمان به تکرار پول خود را تصدیق و به اندازه کافی با خود مختاری و گسترده عمل شما را دریافت خواهد کرد که ثروت باد آورده زمانی که شما حداقل انتظار می رود.

[ad_2]