دارنده مدال طلای پاراآسیایی: در خانه فیلم مبارزه رقیبانم را آنالیز می‌کنم

[ad_1]

وحید نوری که مدال طلای مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را در کارنامه دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ویروس کرونا شوک بزرگی به جهان بود که بخش ورزش هم از آن بی‌نصیب نماند. مدت‌هاست تمرینات گروهی تیم ملی جودو نابینایان و کم‌بینایان تعطیل و طبق برنامه‌ای که از محمدرضا حاج یوسف زاده سرمربی و فرهاد معابی مربی داریم در خانه تمرینات سبک را انجام می‌دهیم. با این شرایط باید خود را آماده نگه داریم زیرا به زودی مسابقه رسمی در دستور کار نیست و زمان پایان کرونا هم نامشخص است.

قهرمان جودوی نابینایان جهان افزود: سهمیه پارالمپیک من قطعی است و چند مسابقه دیگر در پیش دارم اما تعویق المپیک و شیوع ویروس کرونا در جهان موجب شده تا برای آوردگاه توکیو ۱۸ ماه دیگر صبر کنیم. الان نیز آماده مبارزه بودم که با تغییر تاریخ پارالمپیک باید همچنان برنامه ادامه پیدا کند.

این جودو کار کم بینای کشورمان در خانه ماندن را بهترین حربه برای شکست ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: هر چند تعطیلات سال نو و قرنطینه خانگی موجب یکنواختی زندگی شده است اما باید با سرگرمی‌های متنوع خود را برای گذر از این دوره آماده کنیم. من خود در کنار تمرینات سبک فیلم مبارزه حریفان را آنالیز می‌کنم.

[ad_2]

Source link