دانه های گیاهی از جاذبه در ذهن او

[ad_1]

در اینجا استعاره از قانون جاذبه است. هنگامی که شما در حال پخت کوکی ها شما باید نگه دارید باز کردن درب فر را به دیدن اگر آنها انجام می شود.

و یا قرار داده راه دیگر اگر شما قصد به رشد یک درخت پرتقال, شما نباید در حفظ و حفر کردن دانه برای دیدن اگر آنها جوانه زده نشده است.

در حال حاضر با توجه به قانون جاذبه, اگر شما در حال تجلی چیزی است که شما باید انجام دهید این کار را انجام دهید تأملات, هر, و پس از آن اجازه دهید بروید. اجازه دهید طبیعت انجام بقیه.

اگر شما نگه داشتن چک کردن برای دیدن چگونه نتایج خود را در حال آمدن شما ظروف سرباز یا مسافر تا همه چیز.

چگونه است که این قابل اجرا برای فتنه انگیزی?

اول متوجه است که جاذبه اتفاق می افتد در ناخودآگاه اساس. او نمی تواند منطقی تصمیم به جذب شما بیشتر از شما می توانید عقلانی را انتخاب کنید که شما می خواهم به خواب. (همه چیز مساوی می شود).

در حال حاضر این می تواند یک مفهوم سخت برای بسیاری از بچه ها برای گرفتن ذهن خود را در اطراف. دختران را به خود جلب بچه ها از دلایل کاملا متفاوت که بچه ها جذب می شوند ،

هنگامی که یک مرد می بیند یک دختر او می داند که حق کردن خفاش اگر او به او است یا نه. این اتفاق می افتد در یک دوم تقسیم شد.

اما زمانی که من دختر می بیند یک مرد, او هنوز نمی دانند. اگر او از نظر جسمی خود جلب کرده که فقط یک تکه از پازل. به منظور واقعا احساس جاذبه و عاطفی اشتیاق او را برای رفتن به نیاز به ارتباط برقرار کردن با او.

با او صحبت کنید و تست او چند بار شاید حتی صرف برخی از زمان به دور از او.

اما (و این بسیار مهم است) فقط به دلیل آن طول می کشد زمان برای او برای تبدیل شدن به جذب این معنا نیست آن را آگاهانه روند.

آن را فقط ناخودآگاه به عنوان شما مایل به سکس سینه بزرگ ççê ی شما فقط دیدم یک لحظه پیش.

این درست است که برای دختران است که فرایند ناخودآگاه کشیده است در طول زمان است.

مانند کوکی ها را در فر یا دانه در زمین است.

بچه ها که مطمئن نیستید اگر او را دوست دارد او یا نمی خواهد می خواهید به زور این مسئله است. مانند باز کردن درب فر یا حفر کردن دانه.

اما اگر ناخودآگاه او نبوده است و در عین حال باعث وادار به تصمیم گیری از بالا به ذهن خودآگاه را خراب کردن این روند است.

شما معنی کشتن هر گونه شانس شما رو.

این می تواند سخت ترین چیز برای یک مرد. اما اگر او ناخودآگاه است در روند تبدیل شدن به خود جلب کرده و به شما اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

لازم نیست در مورد آن صحبت نکنید سعی کنید و دریافت هر نوع اعتبار و یا اطمینان.

فکر می کنم از جاذبه های زن مانند مبارزه با باشگاه.

به یاد داشته باشید اولین قانون مبارزه با باشگاه ؟ هرگز در مورد بحث مبارزه با باشگاه.

اجازه دهید دانه از جاذبه های رشد. آیا تا به حال از او بپرسید به توافق آگاهانه است که او شما را دوست دارد و یا او را جذب شدن به شما و یا شما دو تا به حال سرگرم کننده دیگر شب.

فقط فرض کنیم این اتفاق می افتد و اجازه دهید آن اتفاق می افتد برخی بیشتر.

هنگامی که او می گذرد به نقطه بدون بازگشت هنگامی که او را کاملا به شما و او می تواند به اندازه کافی از شما, شما می دانید.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن زمان اتفاق افتاده است.

تا آن زمان فقط اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

و البته با استفاده از ذهن ناخودآگاه باعث به کمک به او وجود دارد را به شما احتمال بسیار بهتر.

[ad_2]