داوری دانشجویان در جشنواره تجربیات برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی

[ad_1]

به گزارش روز چهارشنبه معاونت فرهنگی -دانشجویی وزارت بهداشت، حسن زائری‌لطف درباره داوری آثار جشنواره «ارائه تجربیات برتر کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور» اظهار داشت: پس از مشخص شدن آثار برگزیده برای حضور در مرحله دوم جشنواره TED.Chex دانشجویان ویدیوهای خود را ضبط و برای ما ارسال کردند. ویدیوها در پرتال معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بارگذاری خواهند شد تا دانشجویان علوم پزشکی آنها را مورد داوری و قضاوت قرار دهند.

وی افزود: امید است دانشجویان با حساسیت و نکته‌سنجی این داوری را انجام دهند؛ چرا که یکی از اهداف این کار آموزش از طریق مشارکت در داوری بوده است. دانشجویان می‌توانند همه آثار را مشاهده کنند و رای دهند. همچنین می‌توانند تا قبل از به پایان رسیدن مهلت داوری، رای خود را ویرایش و اصلاح کنند.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت درباره جوایز این رویداد علمی و فرهنگی اعلام کرد: از انجمن‌های علمی دانشجویی کشوری راه یافته به این مرحله، یک انجمن‌ که بیشترین رای را کسب کرده باشد، جایزه ویژه‌ای دریافت خواهد کرد و سایر شرکت کنندگان نیز بر اساس آرای کسب شده، در ۲ بخش کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی دانشجویی جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص خواهند داد.

[ad_2]

Source link