داکت اسپلیت امریکن کول گرید B

 

معرفی داکت اسپلیت امریکن کول گرید B

داکت اسپلیت امریکن کول گرید  Bیکی از از سیستم های تهویه مطبوع کانالی (کانسیلد داکت) بازار می باشد. در حالت کلی داکت اسپلیت امریکن کول در 5 ظرفیت تولید شده و شامل گارانتی تهویه سازان وطن می باشد

ویژگی های داکت اسپلیت امریکن کول گرید B

داکت اسپلیت امریکن کول گریددارای داشتن کمپرسور روتاری GMCC و گاز مبرد R410 از مصرف پایینی برخوردار می باشد. داکت اسپلیت آمریکن کول Amrecan Cool سرد و گرم اساسی مکش هوای باطن به وسیله نتورک کشی های استاندارد و پرتاب باد قوی، تهویه مطبوع را تامین می کند. از دیگر خصوصیت های داکت اسپیلت بی آلایش سرد و گرم امریکن کول می توان به بهره وری از سیستم Sub-Cooling و فیلتر قابل شستشو دستگاه اشاره کرد.

از این مدل داکت اسپلیت امریکن کول می توان در کاربری های اداری، تجاری، درمانی و مسکونی بهره برد. داکت اسپلیت امریکن کول گریدنیز مانند سایر داکت اسپلیت ها از متداول ترین سیستم های سرمایش و گرمایش در آپارتمان ها محسوب می شود. داکت اسپلیت ها یا این که اسپلیت های کانالی مهم تامین هوای خنک در تابستان و تامین هوای گرم در زمستان برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان و انتقال هوای سرد یا این که گرم به وسیله کانالهای اجرا شده در درون سقف کاذب، دمای محیط آیتم نظر را به شرایط آسایش و دلخواه تنظیم شده ی ترموستات می رساند.

داکت اسپلیت ها متشکل از 2 بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشند که این 2 بخش بوسیله 2 لوله مسی به یکدیگر دارای ارتباط می شوند، هوای سرد را تامین می نمایند و آن ها را بوسیله نتورک های اجرا شده داکت اسپلیت در اتاق ها یا این که تالار هر واحد آپارتمانی (در باطن سقف کاذب) توزیع می نمایند.

به طور کلی در کندانسور داکت اسپلیت ها (یونیت خارجی) گاز مبرد خنک می شود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) و از آنجا به صورت گاز مبرد و فراهم جذب گرمای محفظه به کویل یونیت داخلی داکت اسپلیت منتقل می گردد. در کویل های یونیت داخلی گرمای هوای گوشه و کنار داخلی بوسیله گاز مبرد داخل کویل گرفته شده و هوای خنک شده توسط حرفه (پنل داخلی ) به باطن نتورک رفت هوا منتقل می گردد.

مزایای استفاده از داکت اسپلیت امریکن کول گرید B

·        کاربرد دوگانه سرمایش و گرمایش

·        حذف سیستم چیلر، برج خنک کننده، موتور خانه مرکزی، رادیاتورها و لوله کشی های مربوطه

·        امکان استفاده از هوای تازه (Fresh Air) در صورت نیاز

·        حذف رطوبت از فضا و فیلتراسیون هوا و کاهش آلودگی و بیماری

·        امکان استفاده از سیستم گرمایش با کویل آبگرم

·        قابلیت نصب داکت اسپلیت برای فضاهای وسیع با کاربری متنوع

·        امکان قراردادن فیلتر تصفیه هوا و نیز کنترل دمای هر نقطه از فضا به وسیله ترموستات و دریچه های ترموستاتیک تنظیم هوا به صورت مجزا

·        راه اندازی و کاربری آسان داکت اسپلیت ها

·        طول عمر مناسب داکت اسپلیت ها