در وجود سرطان دهانه رحم – ساندرا اصرار به یک کودک

[ad_1]

در-با وجود داشتن سرطان دهانه رحم, ساندرا کنت هنوز هم می خواهد به یک کودک و مبارزه برای حق خود برای باردار شدن است. او مصمم بود پس از داشتن شده است به درمان جراحی راست او بهبود تولد فرزند آریل.

سطح پاسخ پشتکار و همچنین مادری

ساندرا کنت خرمن کوبی داستان زندگی آغاز شده و با یک گرگ و میش تماس تلفنی حدود شش سال گذشت. در خط بود از متخصص زنان گفتن او که پس از راستگو و دقیق تست های آزمون است که ساخته شده نامعتبر بود. او پس از آن که در سن 33 انجام تست دوباره. پس از انتظار بسیار گاهی اوقات نتیجه آماده بود و از او خواسته شده بود برای رفتن به درمانگاه.”فقط در چند ساعت من در حال حاضر وجود دارد” خانم کنت گفت. “دکتر خاصی ساخته شده و به من گفت که در نتیجه تنها نیاز به حذف ضایعات کوچک و می توان با بی حسی موضعی.” بعد از او توسط خانواده و دوستان او به دکتر هانا شاپیرو برای یک عمل جراحی است.

و این زمانی بود که او ساندرا نگرانی را آغاز کرده بود. درست پس از این گفت: عمل جراحی دکتر به او گفت که آن امکان پذیر نیست را به همه سلول های سرطانی در نتیجه یکی دیگر از عمل جراحی مورد نیاز است به منظور صرفه جویی در زندگی خود. “من به سختی می تواند مطلق هر کلمه من باید آن را انجام دهد نه به تحمل یک کودک دیگر.” در عین حال دکتر با خوشحالی گفت: “ما اینجا هستیم برای زندگی خود و نه برای جاه طلبی های خود را”

ساندرا کنت بود که غرق. از سوی دیگر, دوست, دکتر, دکتر شاپیرو, تشویق او را تا. او گفت: او در مورد این عمل جراحی در خارج از کشور که هنوز هم می تواند حفظ رحم پس از عمل ، این نوع عملیات ها که تسلط Proffessor دانیل Edraz ژوئن – شناخته شده و متخصص در لیون فرانسه است.

ساندرا: “آمار نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد دو اسرائیلی زنانی که تحت دهانه رحم عملیات در خارج از کشور. من به نام یک و او به من انگیزه و گذشت من به دکتر Ofer Lavie سر از زایمان واحد کارامل مرکز پزشکی در حیفا.” او انجام داده است و نه گردن رحم عملیات اما او وارد اطلاعات با توجه به این موارد در اسرائیل و همراهی این دو بیمار برای عملیات در خارج از کشور.

“وجود من او را ملاقات نمود دکتر Lavie و او تحصیل کرده من آن است که پس از این عملیات با این یافته می توان به این نتیجه که آیا یا نه برای حذف و یا حفظ میشود. او سپس افزود که خطر سقط جنین در هر زمان ، با این حال من تصمیم به انجام این عملیات است.”

دکتر Lavie را همکار پروفسور یوزی Beller که همچنین یک متخصص زنان و مدیر Shaare Zedek مرکز پزشکی اورشلیم دعوت استاد Edraz جان یک متخصص از فرانسه به انجام عملیات. عملیات موفقیت آمیز بود اتفاق افتاد در ماه جولای سال 2003 در کارامل مرکز پزشکی و زایمان در سراسر اسرائیل را تماشا پخش زنده, پخش کردن اخبار خوب است. به عنوان ساندرا باز چشم او دکتر Lavie به او گفت: “در داخل رحم مادر است.” ساندرا “همانطور که من شنیده ام این واژه ها به من خندیدی و دوباره به خواب.”

ساندرا شد پس از آن منتشر شد یک هفته پس از عمل جراحی موفقیت آمیز اطلاع داد که ضايعات گرفته شد. در عین حال او باید انجام دهید دنبال کردن و برای جلوگیری از باردار شدن در اوایل شش ماه.

خوب عروسی تولد

زمان می رود و او را ملاقات تام یک متخصص پزشکی از چین است. آنها به طور انحصاری دوستیابی و چند ماه بعد آنها متاهل بودند. آنها در تلاش بوده اند به او اجازه باردار شدن, اما او نبود قادر به تا چند ماه. پس از تلاش بسیاری او باردار بود اما پس از سقط دو بار. مشاوره به پروفسور هوارد Achfaf با اشاره به اینکه سقط جنین شد در ارتباط با عملکرد تیروئید است که به تنظیم سوخت و ساز بدن است.

ساندرا: “من فقط در زمان Altroxen قرص روزانه و چند ماه بعد من باردار بود در حال حاضر. من واقعا دعا کرد و دعا کرد که بارداری را تحمل خواهد کرد.”

در 29 هفته, ساندرا خونریزی بود بنابراین او را به بیمارستان بردند برای نجات بارداری تا زایمان. در 36 هفته او شروع انقباضات و آب شکستن. سرانجام پس از شش سال از عمل جراحی یک نوزاد سالم متولد شده از طریق سزارین در 20 ژوئیه از یک مادر که تحت دهانه رحم تومور عمل جراحی است. نوزاد در حال حاضر پنج ماه به نام آریل.

ساندرا کنت می گوید: “انجام تمام تست مورد نیاز. ما همچنین باید بدانید که پزشکان همیشه نمی دانند که تمام راه حل برای مشکلات خود را. مشورت کنید و خودتان را بررسی کنید و اختصاص به یک دکتر که درمان شما به عنوان انسان با زندگی و احساسات نه فقط برای پرونده های پزشکی.”

[ad_2]