دعا کنید باران روزنامه نگاری – تجلی تکنیک

[ad_1]

نگه داشتن یک دعا باران مجله یکی از مورد علاقه من تجلی تکنیک های عمدتا به دلیل آن را با این نسخهها کار. من تجلی چند چیز فوق العاده در زندگی من با این روش از جمله محل سکونت من در حال حاضر زندگی می کنند در مشاغل مختلف من برگزار شد و حتی من وب سایت موفق! مردم با استفاده از این روش باید به معنای واقعی کلمه دیده می شود نتایج در عرض چند ساعت و به شما امکان قلاب هنگامی که شما سعی می کنید آن را به دلیل آن را بسیار موثر (نه به ذکر است سرگرم کننده!).

دعا کنید باران روزنامه نگاری است که یک تکنیک به موجب آن شما نوشتن در یک مجله روزانه به عنوان اگر هر آنچه شما می خواهید برای ایجاد در زندگی خود را در حال حاضر به تصویب می آیند. شما نوشتن نیست از این نظر که مایل چیزی اتفاق می افتد به شما نوشتن به عنوان اگر آن را در حال حاضر به تصویب آمده است و در حال حاضر در حال حاضر و یا بخشی از زندگی خود را. این سرعت تجلی روند چرا که قانون جاذبه را تضمین می کند که هر چه ما به طور منظم به تمرکز بر روی چیزی است که نشان خواهد داد تا در زندگی ما است.

برای شروع یک خالی مجله (یا ورق کاغذ) و نوشتن یک صفحه در مجله خود را هر روز به عنوان اگر رویای شما آمده است درست است. هر آنچه که شما می خواهم برای ایجاد (ارتباط دلبر, کاهش وزن, موفقیت شغلی, مالی, آزادی, و غیره.), ارسال در مجله خود را به عنوان اگر آن چیزی که در حال حاضر می پیوندند برای شما.

برای مثال اگر تمایل خود را به ازدواج نوشتن یک صفحه در روز به عنوان اگر شما در حال حاضر برای شما شگفت انگیز همسر و زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود. مطمئن شوید که برای توصیف خود را به همسر و رابطه با جزئیات. آیا شما کودکان با هم ؟ چه نوع از خانه شما زندگی می کنند ؟ اگر جاه طلبی خود را به خود و شرکت خود را روزی نوشتن یک صفحه در روز به عنوان اگر شما در حال حاضر صاحب خود را از شرکت های موفق و توصیف آن را در جزئیات. چه سود سالانه? آیا شما یک واقعی فضای اداری شما از عمل و یا کار از خانه ؟ شما ایده را دریافت کنید. مطمئن باشید که شامل اطلاعات به عنوان بسیاری که ممکن است!

در اینجا می آید سحر و جادو: در زمانی که شما به پایان رسید خود را با مجله رویای شما خواهد شد و یا در حال حاضر آشکار شده و یا خواهد شد به خوبی در راه خود را به انجام این کار!

واژه “دعا باران” می آید از یک داستان در مورد یک جامعه که در جدی خشکسالی و در نیاز ناامید از باران. یک بازدید کننده به جامعه آموخته از این وضعیت و ارائه به انجام رقص باران به منظور احضار بسیار مورد نیاز باران. اما وقتی که او رفت و به او رقص باران, همه متعجب و متحیر بود چرا که آن را شبیه او وجود دارد و نه حرکت و نه از رقص در اطراف و شعار برای باران که آنها انتظار داشتند. هنگامی که آنها او را خواسته آنچه او انجام شد او جواب داد: “من دعا باران”… به عنوان مخالف به دعا برای باران. شما می توانید تفاوت را مشاهده کنید?

به جای رقص در اطراف و انجام یک باران سنتی رقص مرد ایستاده بود و احساس آنچه در آن می مانند اگر این جامعه در حال حاضر دریافت تمام باران آن مورد نیاز است. او با استفاده از تخیل خود و تمرکز بر آنچه در آن می مانند اگر قطرات باران در حال سقوط بر روی پیشانی اش و در آغوش او احساس خود را در لباس های خیس با آب او تصور آنچه در آن می خواهم اگر تمام محصولات را به خوبی تغذیه و فراوان و او را تجسم جامعه به عنوان یک کل با داشتن مقدار زیادی از آب برای نوشیدن. به جای دعا برای باران و آینده از محل عدم او دعا کرد باران اگر باران جامعه مورد نیاز شد و در حال حاضر به یک واقعیت!

این همان چیزی است که همه ما باید انجام دهید را به چیزهایی اتفاق می افتد در زندگی ما: احساس, احساسات, در حال حاضر در حال حاضر که شما تمایل به در زندگی خود ایجاد کنید. این قانون قدرتمند جاذبه تضمین می کند که اگر ما احساس می کنیم در حال حاضر چگونه ما احساس می کنید هنگامی که چیز خاص و یا وضعیت وارد زندگی ما پس از آن که چیز یا وضعیت هیچ چاره ای جز به نشان می دهد تا! به یاد داشته باشید مانند مانند جذب ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *