دومین کمپ اشتغال کارنو مرداد ماه آغاز می‌شود

[ad_1]

 کمپ اشتغال کارنو به عنوان پلی بین کارجو و کارفرما، برای اشتغال دانش‌آموختگان و دانشجویان است و شرکت‌ها نیز می‌توانند نیروی انسانی مورد نیاز خود را با کمترین هزینه جذب کنند.

به گزارش روز دوشنبه ستادویژه توسعه فناوری نانو، دومین کمپ اشتغال کارنو ۲۱ مرداد ماه سال جاری آغاز به کار می کند و تا روز ۲۴ مهر ماه به مدت ۳ ماه ادامه دارد. این دوره آموزشی شامل کارگاه های آموزشی مهارت‌های نرم، مشاوره، کار عملی در قالب چالش کار تیمی و پروژه فنی (با کارفرما) در قالب کارآموزی است. 

مخاطبان این برنامه از جنبه مهارت نرم در مواردی مانند مدیریت پروژه، کار تیمی، ارائه موثر، حل مسئله و تفکر راهبردی و غیره به صورت تئوری و عملی توانمند است.

“رویداد کارآفرینی کارنو” از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه‌های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان “کمپ اشتغال کارنو” طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی از مزایای استفاده از این طرح است.

علاقمندان به حضور در کمپ اشتغال و استفاده از این فرصت می‌توانند به سایت  کارنو به آدرس: karnostartup.ir، مراجعه و نسبت به ثبت نام اولیه و سنجش شرایط حضور در کمپ اشتغال اقدام کنند.

[ad_2]

Source link