ذهن میلیونر – برنده قرعه کشی – شانس یا قانون جاذبه?

[ad_1]

وقت آن است که برای جلوگیری از به طوری جدی و برخی از سرگرم کننده با قانون جاذبه جهانی, همچنین شناخته شده به عنوان قانون باور است.

به عبارت ساده این قانون آمده است که “شما دقیقا آنچه شما باور دارید”, “آن را نزد شما انجام می شود به عنوان شما باور”, “می شود آن را نزد شما انجام می شود با توجه به ایمان” و “خود را عمیقا برگزار باورهای تحقق واقعیت خود را”.”شما تحقق در تمام سطوح ناخودآگاه باورهای برگزار شد در ذهن ناخودآگاه خود را”.

بیایید ببینیم که اگر ما می توانید به اشتراک گذاری برخی از نور در این قانون و برنده شدن در قرعه کشی.

(1) برخی از دولت وجود دارد چنین چیزی به عنوان شانس. است که خود را باور. این افراد هیچ شانس در همه.

(2) دیگران در حفظ و تکرار این جمله موعظه توسط بسیاری از انجمن گفتگوی تجارت و کارشناسان به اصطلاح: “شانس تقاطع آماده سازی و فرصت”. این ها کسانی هستند که می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن مردم با کار سخت آنها نیاز به انجام

به منظور دستیابی به اهداف خود. آنها جلال کار سخت واقعی مبارزه در برابر تمام مشکلات و تمام است که بی معنی است. آنها فقط نمی دانید بهتر است. این ایده از چیزهایی که آسان و سرگرم کننده حتی هرگز عبور ذهن خود را. آنها اعتقاد است که آنها باید کار سخت واقعی برای هر چیزی که آنها رسیدن به.

(3) سپس کسانی هستند که فقط ساده خوش شانس. آنها را نگه دارید برنده شدن در مسابقات یکنوع بازی شبیه لوتو بازی های بخت آزمایی. آنها همیشه فضاهای پارکینگ درست در مقابل مکان هایی که آنها می خواهم برای رفتن به. خوشحال حوادث حفظ و تحقق در زندگی خود را بدون آنها واقعا ساخت هر گونه تلاش ندارند. افرادی که می دانند آنها را نگه دارید اظهار نظر در چقدر خوش شانس هستند. که تقویت باورهای خود را که آنها خوش شانس هستند. و آنها در حفظ و گرفتن خوشبخت ،

اگر شما تجزیه و تحلیل آن سه نمونه همه آنها یک عامل مشترک: باور است.

گروه اول معتقد است هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان شانس. و این دقیقا همان چیزی است که آنها دریافت: هیچ شانس.

گروه دوم معتقد است که با آماده سازی خود فرصت ها ظاهر خواهد شد. آنها خود را آماده زیرا آنها بر این باورند فرصت ها ظاهر می شود به کسانی که آماده هستند و آماده شده است. و این فرصت را به نظر می رسد که آنها بر این باورند.

گروه سوم معتقد است که آنها خوش شانس هستند. آنها اعتقاد دارند چیزهای خوب اتفاق می افتد به آنها را در همه زمان ها. و آنها اتفاق می افتد از آنجا که آنچه آنها باور دارند.

جالب همه آنها گرفتن نتایج با توجه به اعتقادات خود. که به نظر می رسد بیش از حد مانند قانون جاذبه جهانی, همچنین شناخته شده به عنوان قانون باور در محل کار — به هر گروه چه هر گروه معتقد است.

تغییر تمرکز از یک بیت این است که یک داستان واقعی در مورد یک همکار من می دانم. من او را یک بار نشستن در مقابل تلویزیون خود را چک کردن شماره های برنده قرعه کشی. او همیشه نگه داشته و گفت که او را به میلیون ها نفر برنده قرعه کشی.

یکی از دوستان او تصمیم گرفت به برخی از پاپ و از او پرسید “جان

من همیشه در گوش شما وجود دارد گفت: تنها سه راه برای ایجاد مقدار زیادی از پول. تازه کردن ذهن من است. آنها چه هستند؟”

جان پاسخ داد: “شما می توانید مقدار زیادی از پول (1) ارث (2) داشتن کسب و کار خود و (3) سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بازار سهام یا کالاها. هیچ راه دیگری وجود ندارد.”.

دوستش خندید و زیر نظر “پس چرا شما اتلاف وقت و پول خود را بازی در قرعه کشی? شما باور وجود دارد تنها سه راه برای ساخت مقدار زیادی از پول و قرعه کشی است که قطعا یکی از آنها است. شما هرگز برنده”.

جان راضی شد و گفت: “خدای من حق با شما باشد”.

جان در تلاش بود برای رسیدن به چیزی باور خود اجازه نمی دهد او را به قبول..

بر اساس آنچه شما به عنوان خوانده شده تا کنون وجود دو پیش نیاز به استفاده از قانون جاذبه من منظور برنده قرعه کشی: (1) اعتقاد به این که شما فوق العاده خوش شانس و (2) تام و کامل اعتقاد به این که شما برنده خواهد شد نه فقط اعتقاد با مشتقات جزئی.

وجود دارد بسیاری از کسانی که به طور مداوم ‘پو-پو’ ایده از بازی قرعه کشی. این افراد درک نمی کنم قانون جاذبه است. آنها همچنین بسیار باورهای محدود کننده است که تنها راه برای رسیدن به اهداف (مانند ساخت مقدار زیادی از پول) است که تنها از طریق کار سخت ساخت تعداد زیادی از فداکاری کار واقعا سخت و ساعات طولانی مبارزه با تمام انواع از شانس مقدار زیادی از تلاش.

شما باید در بازی قرعه کشی فقط به عنوان نوع دیگری از سرمایه گذاری. فکر می کنم از املاک و مستغلات, بازار بورس کالا و قرعه کشی به عنوان به سادگی به انواع مختلف سرمایه گذاری.

چرا که آنچه که در قرعه کشی:: فقط یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری خود را در پول و زمان. این سرمایه گذاری بسیار کمی طول می کشد دانش و زمان و شما می توانید یک نرخ بازگشت آسان و سرگرم کننده راه است.

اگر شما کاملا و کاملا اعتقاد دارم که شما را برنده خواهد شد شما باید. در غیر این صورت قانون جاذبه جهانی (= قانون باور) کار نمی کند و یا استثنا است.

تنها موانع است در حال توسعه کامل و مطلق اعتقاد است که شما می خواهید را به نفع خود.

بیایید ببینید آنچه در آن طول می کشد تا کاملا و کاملا معتقدم که شما باید برنده شوید.

همه باورها, ارزش ها و قوانین باید در تراز وسط قرار دارد و باید وجود داشته باشد هیچ درگیری میان آنها است.

در همه قرعه کشی ذکر است انجام داده و از شانس برنده شدن. آن است که 1:35,000,000 یا 1: 50,000,00 ، حقیقت این است که وجود دارد تنها یک 50/50. شما هم برنده و یا شما برنده نیست. وجود دارد هیچ دیگر منجر شود. به عنوان طولانی به عنوان شما باور وجود دارد که شانس شما برای مقابله با, سپس, شما باور نکنید 100%.

اگر شما می رویم به استفاده از قرعه کشی به عنوان یکی دیگر از سرمایه گذاری آگاه از باورهای خود را در مورد آن و هر گونه متضاد و باورها و ارزش ها و قوانین شما ممکن است داشته باشد.

اجازه بدهید شما را به چند نمونه به طوری که کار شما را آسان تر خواهد بود.

شما قطعا باید به کامل و مطلق اعتقاد شما باید برنده شوید.

اما شما ممکن است تمام انواع از باورهای متضاد. نمونه

– آن واقعی است سخت به پول

– بهتر است به نسبت به دریافت

– من خوش شانس

– من هرگز خوش شانس

– من هرگز برنده/برنده هر چیزی

– شانس برابر من برنده بیش از حد بالا هستند

– به اعتقاد من در شانس

– آن را بسیار دشوار است برای برنده شدن در این قرعه کشی

– اگر من پیروز شوم را مجبور به پرداخت مقدار زیادی از مالیات

– اگر من پیروز شوم را از دست من حفظ حریم خصوصی

– اگر من برنده بسیاری از مردم از من بپرسید برای پول

– اگر من برنده اعضای خانواده ممکن است برای گرفتن باج ربوده شده

– اگر من پیروز شوم مجبور خواهد شد به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت پول

– اگر من برنده (در اینجا نوشتن عقاید خود را)

شما همچنین ممکن است همچنین تضاد ارزش ها/قوانین:

– پول است که برای من مهم (شما هرگز برنده خواهد شد اگر شما فکر می کنم این راه)

– جای من می خواهم صادقانه بگویم که غنی

– پول همه چیز نیست

– افراد ثروتمند متقلب هستند و معنی

– اگر من پیروز شوم تبدیل خواهد شد مانند کسانی که کج غنی مردم

– با داشتن مقدار زیادی از پول بد است

– آسان پول خوب است

– آسان پول هیچ ارزشی ندارد (آسان می آید آسان goes0

– تنها کار سخت به پول شایستگی

– گرفتن پول از راه های آسان بدون شایستگی

– اگر چیزی می آید بیش از حد آسان به نظر من این هیچ ارزش

من مطمئن هستم شما می توانید نمونه های بیشتر در زندگی خود را.

اکثر مردم که خرید بلیط بخت آزمایی با این امید (نه یقین) برنده شدن باید ذهن خود را پر از تمام انواع متضاد اعتقادات و ارزشها و قوانین — شبیه به آنهایی که در بالا.

بازی قرعه کشی و برنده شدن در شغل شما این است برای:

الف) یادگیری تکنیک برای شناسایی و از بین بردن تمام خود را محدود متضاد باورها, ارزش ها و قوانین.

ب) شناسایی و از بین بردن عنوان بسیاری از کسانی که محدود کردن متضاد باورها, ارزش ها و قوانین به عنوان امکان پذیر است.

ج) یادگیری تکنیک های برنامه/مهر’ به ذهن ناخودآگاه خود را جدید توانمند سازی باورها, ارزش ها و قوانین است که اجازه خواهد داد که شما را به نفع خود.

d) شما باید به جایی که در ذهن خود دارد که بدون شک آنچه شما باید برنده شوید.

چه هستند برخی از مفید مثبت, حمایت از اعتقادات شما نیاز دارید ؟

(1) شما فوق العاده خوش شانس

(2) آن را واقعی آسان برای شما را به پول

(3) قادر به استفاده از ذهن خود را برای جذب و پول را به راه آسان تر شایستگی نسبت به انجام آن از طریق کار سخت

(4) آن را واقعی آسان است برای من به برنده قرعه کشی

(5) برنده شدن در قرعه کشی است که تنها یک ماده از اعتقاد

(6) شما کاملا و کاملا و کاملا اعتقاد دارم که شما می خواهید را به نفع خود.

در یک کلام چالش شما این است که (1) شناسایی و از بین بردن تمام خود را متضاد اعتقادات و ارزشها و قوانین و (2) به اعتقاد شما فوق العاده خوش شانس و (3) به اعتقاد 100% که شما باید برنده شوید.

به شما آغاز شده تکرار بارها و بارها به خودتان تمام طول روز از دستورالعمل های زیر:

“من یک برنده”

“من فوق العاده خوش شانس”

“آن را واقعی آسان و سرگرم کننده برای من به برنده قرعه کشی”

“من برنده برنده تمام پولها. من برنده برنده تمام پولها. من برنده برنده تمام پولها”

تکرار آنها را بارها و بارها در حالی که شما راه رفتن, دوش گرفتن, درایو, تماشای تلویزیون و خوردن ناهار خود را. اجازه دهید آن را تبدیل به بخشی از باورهای برگزار شد در ذهن ناخودآگاه خود را.

اگر شما به آن محل که در ذهن خود را که در آن شما کاملا

به اعتقاد شما در حال رفتن به برنده برنده تمام پولها بزرگ شما باید برنده شوید. در غیر این صورت قانون جاذبه جهانی, همچنین شناخته شده به عنوان قانون باور نمی کند و یا استثنا است.

از آنجا که قانون جاذبه به نظر می رسد به طور مطلق و سپس برنده شدن در قرعه کشی است که یک ماده از شانس و یا قانون است. آن است که یک ماده از “شانس و قانون”!

ممکن است خود را در سرمایه گذاری های جدید به اثبات می شود بسیار سودآور است. و برای خاطر آسمان از آن لذت ببرید در این فرآیند است.

= = = = = = = = = =

کپی رایت (c) 2007 لئو پرورش. تمام حقوق محفوظ است. تولید مثل مجاز تا زمانی که هیچ چیز تغییر کرده است را حذف و یا اضافه شده است. شامل نام نویسنده کپی رایت و آدرس.

[ad_2]