رئیس موساد قرنطینه شد – ایرنا

[ad_1]

تارنمای العهد لبنان روز پنجشنبه به نقل از شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر افزود که ” یوسی کوهین ” رئیس موساد از سه روز گذشته در قرنطینه قرار گرفته است.  

بر این اساس در قرنطینه قرار گرفتن رئیس موساد پس از ابتلای ” یعقوب لیتسمن ” وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی به کرونا انجام شده است زیرا وی طی روزهای گذشته نشست‌هایی را با وزیر بهداشت این رژیم داشته است.   

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست بامداد پنجشنبه گزارش داد که جواب آزمایش کرونای وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی و همسرش مثبت بوده و آن‌ها خود را قرنطینه کرده اند. 

تاکنون چندین مقام ارشد رژیم صهیونیستی از جمله «میر بن شبت» مشاور امنیت ملی نتانیاهو و «موشه بار سیمان توف» مدیر کل وزارت بهداشت این رژیم به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه قرار گرفته‌اند. 

پس از اعلام نتیجه آزمایش مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی، نتانیاهو نیز به همراه معاونانش خود را قرنطینه کردند تا امروز که نتیجه آزمایش آنان منفی اعلام شد از قرنطینه خارج شدند. 

بر اساس آمار اعلام شده از سوی مقام‌های رژیم صهیونیستی، تا روز چهارشنبه ۶ هزار و ۹۲ نفر در فلسطین اشغالی به کرونا مبتلا شده‌اند و از این تعداد ۲۶ نفر جان باخته‌اند و حال ۹۵ نفر نیز وخیم است. 

[ad_2]

Source link