راتگرز زمین های صخره Omoruyi بالاترین رتبه جذب از سال 2008

[ad_1]

Top-50 ارشد صخره Omoruyi اعلام تعهد خود به راتگرز در یکشنبه, تبدیل شدن به شوالیه اسکارلت’ بالاترین رتبه جذب از سال 2008.

Omoruyi انتخاب راتگرز بیش ایالتی آریزونا و آبرن.

6-پا-10 مرکز از نیجریه گرفت و چندین بار به راتگرز’ پردیس در طول Scarlet شوالیه های نجومی از جمله یک دیدار رسمی به سمت پایان فصل به طور منظم. در طی یک بازدید غیر رسمی به یک راتگرز بازی مقابل ایندیانا در ماه ژانویه شوالیه اسکارلت’ دانش آموز بخش شروع به شعار Omoruyi نام.

“من احساس ویژه هنگامی که آنها شروع به شعار ‘ما می خواهیم صخره, ما می خواهیم, صخره,'” Omoruyi ESPN گفت: در ماه ژانویه است. “خوب بود.”

Omoruyi که حضور راسل کاتولیک دبیرستان (نیوجرسی) است رتبه شماره 49 در ای اس پی 100 برای کلاس 2020. او شکافها در شماره 9 در میان مراکز. آخرین top-50 استخدام متعهد به راتگرز بود مایک روزاریو, پنج ستاره چشم انداز که پیوست شوالیه اسکارلت در سال 2008 کلاس.

بازی برای نیویورک رعد و برق در نایک EYBL مدار Omoruyi به طور متوسط 11.8 امتیاز 6.7 ریباند و 1.5 بلوک آخرین بهار و تابستان است. او 63.8 درصد از این زمینه است.

Omoruyi می پیوندد چهار مرد استخدام, کلاس, که همچنین شامل جلو Mawot Mag دین Reiber و اسکار Palmquist. راتگرز است که انتظار می رود به بازگشت چهار شروع از یک تیم است که به پایان رسید 20-11 کلی و 11-9 در ده بزرگ و آماده شد برای اولین بار به مسابقات NCAA ظاهر از سال 1991.

.

[ad_2]

Source link